Trzymała narkotyki w słoiku po koncentracie pomidorowym. Kobieta z Będzina aresztowana

45-letnia kobieta z Będzina była zapewne zdziwiona, gdy do drzwi jej mieszkania zapukali policjanci. Ich niezapowiedziana wizyta zakończyła się dla niej nocą w areszcie i możliwością spędzenia aż 10 lat za kratkami.

Policjanci z będzińskiej komendy ustalili, że 45-letnia mieszkanka miasta w swoim mieszkaniu może mieć narkotyki. Stróże prawa od razu przeszli do działania i pojechali pod ustalony adres, by złożyć pani niezapowiedzianą wizytę.

Na miejscu mundurowi zastali kobietę, której szukali, a w jej mieszkaniu znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany, z których można przygotować blisko 1000 porcji dilerskich. Pani przechowywała narkotyki m.in. w słoiku po koncentracie pomidorowym, czym nie udało jej się zwieść policjantów.

Ponadto policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie 1000 złotych na poczet przyszłych kar i grzywien. Kobieta po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Będzinianka została objęta policyjnym dozorem. O jej dalszych losach zadecyduje sąd, grozi jej do 10 lat więzienia.

Kangurzyce MZUK

Może Cię zainteresować:

Smutne wieści z minizoo zlokalizowanego w Parku im. Kuronia. Nie żyją dwie kangurzyce

Autor: Martyna Urban

04/01/2023

Pościg za busem Dąbrowa Górnicza

Może Cię zainteresować:

Pościg ulicami Dąbrowy Górniczej. Policjanci w radiowozie gonili... kierowcę busa

Autor: Redakcja

04/01/2023