Alimentów nie płacili, ale na narkotyki się znalazło. Dwójka poszukiwanych zatrzymana w Będzinie

Zakład karny Wojkowice wita serdecznie. Policjanci z Czeladzi zatrzymali dwóch poszukiwanych alimenciarzy. Każdy z nich trzymał w mieszkaniu narkotyki. Na to się pieniążki znalazły, ale na alimenty już nie... Za kratami panowie będą mieli sporo czasu do namysłu nad swoim postępowaniem.

W czwartek 29 lutego 2024 r. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie odwiedzili dwa mieszkania w mieście, w związku z informacją o poszukiwanych przez sąd mężczyznach i posiadanych przez nich narkotykach.

- Pomimo że mundurowi zjawili się w dwóch różnych mieszkaniach, to w obu przypadkach wydarzenia potoczyły się podobnie. Mężczyźni zachowywali się nerwowo, a policjanci przystąpili to przeszukań, w których uczestniczył przewodnik z psem. W ich efekcie mundurowi zabezpieczyli narkotyki - informuje sierż. szt. Marcin Szopa, oficer prasowy będzińskiego garnizonu.

Ponadto, 33-latek był poszukiwany przez będziński sąd do odbycia kary 2 miesięcy pozbawienia wolności za nieopłacane alimenty. Drugi zatrzymany przez kryminalnych, 32-letni czeladzianin również był poszukiwany. Za kratkami spędzi jednak nieco więcej czasu, ponieważ oprócz 2-miesięcznej kary związanej z brakiem płatności alimentów doszło 7 miesięcy więzienia za oszustwa.

Mężczyźni po nocy spędzonej w areszcie usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem narkotyków, a następnie zostali odwiezieni do Zakładu Karnego w Wojkowicach, gdzie będą odbywać zasądzoną karę.

Policyjny poscig sosnowiec 29 lutego 2024

Może Cię zainteresować:

Policyjny pościg w Sosnowcu. 27-letni kierowca z sądowym zakazem i amfetaminą na pokładzie

Autor: Redakcja

02/03/2024

Bedzinscy policjanci zatrzymali dwoch mezczyzn

Może Cię zainteresować:

Dwaj sosnowiczanie pobili 26-latka z Zawiercia. W Będzinie. Obaj usłyszeli już zarzuty

Autor: Redakcja

29/02/2024

Akta policyjne

Może Cię zainteresować:

Lędziny: 700 tysięcy wyłudzone na węgiel, prowizje i zaliczki

Autor: Redakcja

29/02/2024