Ukradł z poczty pieniądze. Był zamaskowany, ale policjanci i tak go „namierzyli”. Teraz grozi mu więzienie

30-latek, który zamaskowany wszedł do placówki pocztowej i wymusił od pracownicy wydanie pieniędzy, został zatrzymany przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej. Mężczyźnie grozi teraz kara do pięciu lat więzienia.

Fot. Policja Dąbrowa Górnicza
Policjanci zatrzymali sprawce kradziezy

Do zdarzenia doszło jeszcze w lutym. Tuż przed zamknięciem placówki pocztowej do budynku wszedł zamaskowany mężczyzna. Wymusił od pracownicy pieniądze, po czym zabrał jej klucze i zamknął pomieszczenie od zewnątrz. Kobieta powiadomiła policję.

Praca operacyjna i przeglądanie nagrań z kamer monitoringu pozwoliły kryminalnym z dąbrowskiej komendy na zidentyfikowanie i zatrzymanie sprawcy. 30-latek został zatrzymany w godzinach popołudniowych tuż przed weekendem.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił naszym śledczym na przedstawienie mu zarzutu kradzieży. Dąbrowianinowi grozi do 5 lat za kratkami. Mężczyzna wkrótce stanie przed obliczem sądu – informuje dąbrowska komenda.

Narkotyki sosnowiec marzec 2024

Może Cię zainteresować:

Narkotyki w Sosnowcu. Ponad 1500 dilerskich porcji amfetaminy i tabletki ecstasy. Para 37-tków zatrzymana

Autor: Redakcja

02/03/2024

Dąbrowscy policjanci odnaleźli 92-latkę

Może Cię zainteresować:

Policjanci z Dąbrowy Górniczej odnaleźli zaginioną 92-latkę. Kobieta była wychłodzona i miała uraz głowy. Została przewieziona do szpitala

Autor: Redakcja

19/02/2024

Policjanci zabezpieczyli miedzy innymi gotówkę

Może Cię zainteresować:

Będzińscy policjanci rozbili grupę przestępczą, która wyłudzała pieniądze na terenie województwa śląskiego. Straty szacowane są na miliony złotych

Autor: Redakcja

08/02/2024