Trwają poszukiwania zaginionego Marcina Jeżowskiego. Mężczyzna od kilku tygodni nie kontakował się z bliskmi

Komenda Miejska Policji w Sosnowcu poszukuje zaginionego Marcina Jeżowskiego. Mężczyzna oddalił się ze swojego miejsca zamieszkania na początku sierpnia. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego prosimy o kontakt pod numer telefonu: 47 852 13 04 lub telefon 112.

Poszukiwania Marcina Jeżowskiego

Trwają poszukiwania Marcina Jeżowskiego

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu poszukują zaginionego 37-letniego mieszkańca Sosnowca. Marcin Jeżowski 5 sierpnia 2023 roku wyszedł z domu około godziny 10, nie informując gdzie się udaje i do kogo i z kim. Mężczyzna nie posiada przy sobie dokumentów i telefonu komórkowego

Mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma: krótkie włosy koloru ciemny blond, oczy koloru brązowego, braki w uzębieniu sześciu górnych zębów, uszy średnie - przylegające.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod nr tel. 47 852 13 04 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Policja

Może Cię zainteresować:

Zaginiona Wiktoria z Sosnowca została odnaleziona! Policja odwołała Child Alert

Autor: Katarzyna Pachelska

07/08/2023