Ten market przejdzie wkrótce metamorfozę. Będą tu m.in. kasy samoobsługowe

W sobotę 20 sierpnia, po zakończeniu pracy sklepu, rozpocznie się remont Netto przy ulicy Jana III Sobieskiego 365 w Wojkowicach. Ponowne otwarcie sklepu nastąpi w środę, 24 sierpnia, o godzinie 8.

Przez kilka dni sklep Netto w Wojkowicach będzie nieczynny. Przejdzie w tym czasie metamorfozę.

Netto przejdzie przemianę

Czego mogą spodziewać się klienci Netto przy ul. Jana III Sobieskiego 365 w Wojkowicach po tej metamorfozie? Wg sieci Netto, remont wprowadzi szereg zmian, dzięki którym zakupy mają być komfortowe. W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe, które mają usprawnić i przyspieszyć robienie zakupów.

Odświeżona zostanie strefa warzyw i owoców, która umożliwi lepszą ekspozycję asortymentu i pozwoli na jego poszerzenie. Po zakończonym remoncie w sklepie dostępne będzie również odpiekane na miejscu pieczywo, a to za sprawą wyposażenia placówki w strefę odpieku.

Nowe oświetlenie i system komunikacji

Oprócz tego sklep zostanie odmalowany wewnątrz, a część regałów wymieniona. Pojawią się także zmiany elementów wykończeniowych, w tym laminatów czy płytek w strefie kasowej. Zmodernizowany zostanie również układ oświetlenia, który doświetli poszczególne kategorie produktów. Zainstalowany zostanie też dźwiękowy system komunikacji. Dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą płynęły wprost ze sklepowych głośników, a zakupy umili muzyka w tle. Po remoncie dostępne będą również nowe wózki i koszyki na zakupy.

Prace remontowe rozpoczną się w sobotę, 20 sierpnia po godzinie 22.00, tak aby klienci mogli jeszcze w tym dniu zrobić zakupy i potrwają do wtorku, 23 sierpnia włącznie.

Już w środę, 24 sierpnia o godzinie 8.00 Netto ponownie otworzy się dla swoich klientów i powita ich promocjami, które będzie można znaleźć w specjalnej gazetce z okazji otwarcia.

Pałac Schoena Muzeum w Sosnowcu jpg

Może Cię zainteresować:

Miasto niczym Ziemia Obiecana. Zaskakujące oblicze Sosnowca

Autor: Marcin Nowak

14/08/2022

Historia Będzina 04

Może Cię zainteresować:

Imponujący zamek w Będzinie na starych zdjęciach

Autor: Anna Sobkiewicz-Foremska

11/08/2022