24-latek obrobił ośrodek wypoczynkowy i ukrywał się… u swojej dziewczyny. Taka z niego dobra partia?
Młody mężczyzna włamał się do biura ośrodka wypoczynkowego w Rogoźniku, ukradł kasetkę z pieniędzmi i narobił szkód materialnych. Wyraźnie nie tylko nie należy do uczciwych ale i do mądrych, bo zrobił to w swojej, niewielkiej miejscowości, przez co rozpoznał go tutejszy policjant.