Sosnowiec. Dwóch mężczyzn i kobieta napadli na taksówkarza. Nie chcieli zapłacić za kurs... Policjanci „namierzyli” sprawców już następnego dnia

Dwóch mężczyzn i kobietę zatrzymali sosnowieccy policjanci. Zatrzymana trójka jest odpowiedzialna za napad na taksówkarza.

Policja

Zgłoszenie o napadzie na taksówkarza otrzymali policjanci z komisariatu V. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że trzy osoby – dwóch mężczyzn oraz kobieta zamówili kurs z Dąbrowy Górniczej do Sosnowca. Gdy dotarli na miejsce i miało dojść do zapłaty za przejazd, pasażerowie zaczęli zachowywać się agresywnie wobec kierowcy, w wyniku czego doszło między nimi do szarpaniny. Sprawcy uciekli nie płacąc ostatecznie za kurs. 21-letni kierujący stracił również swój telefon komórkowy – informuje sosnowiecka komenda.

Policjanci ustalili i zatrzymali całą trójkę już następnego dnia. Sprawcami okazali się dwaj 22-letni mężczyźni i 25-letnia kobieta. Przy jednej z zatrzymanych osób policjanci znaleźli środki odurzające. Wobec całej trójki prokurator zastosował dozór policyjny. Za napad na taksówkarza grozi im teraz kara pozbawienia wolności.

Nie żyje 7 letnia dziewczynka z sosnowca

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Tragedia w dzielnicy Pogoń. Nie żyje 7-letnia dziewczynka

Autor: Martyna Urban

02/05/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Będzińscy policjanci przejęli i zabezpieczyli w Dąbrowie Górniczej narkotyki, z których można było przygotować ponad 1600 dilerskich porcji

Autor: Redakcja

28/04/2023

czytaj więcej:

Zatrzymany mężczyzna, Sosnowiec

Chwile grozy na parkingu w Sosnowcu. Napadli kobietę

Policja

Kierowca ciężarówki prowadził na „podwójnym gazie”

Policjanci będzińskiej drogówki zatrzymali 34-latka

Prowadził mając ponad 2,5 promila. Złamał 3 sądowe zakazy...

Policja Dąbrowa Górnicza

Amfetamina w lodówce, 27-latek w areszcie

Policja

71-latek strzelał w okna sąsiadów z broni pneumatycznej...

Policja

Policjanci uratowali wycieńczone koty

Pożar pustostanu w Sosnowcu

Pożar pustostanu przy ul. Wiejskiej w Sosnowcu