Będzińscy policjanci przejęli i zabezpieczyli w Dąbrowie Górniczej narkotyki, z których można było przygotować ponad 1600 dilerskich porcji

Będzińscy policjanci przejęli i zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz haszysz, z których można było przygotować ponad 1600 porcji dilerskich. Zatrzymali także 19-letniego mieszkańca Dąbrowy Góniczej.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Do zatrzymania doszło w Dąbrowie Górniczej. Kryminalni z będzińskiej komendy, po zdobyciu informacji, weszli do jednego z budynków. – Mundurowi zauważyli kobietę, wychodzącą z obserwowanego przez nich mieszkania, a następnie przeszli do działania. Po złożeniu wizyty w lokalu mieszkalnym policjanci przechwycili narkotyki – informuje będzińska komenda.

Jak się okazało, policjanci przechwycili i zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz haszysz, z których można było przygotować ponad 1600 porcji dilerskich. Zabezpieczyli także telefon komórkowy oraz pieniądze – 700 złotych, na poczet przyszłych kar i grzywien. Zatrzymanemu 19-latkowi grozi teraz nawet do 10 lat więzienia.

Policja

Może Cię zainteresować:

Uderzył żonę, wsiadł do samochodu. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. 32-latek z Wojkowic został zatrzymany

Autor: Redakcja

27/04/2023