Rozpoczyna się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną Zagłębia Sosnowiec. Mecze rozgrywane będą na nowym stadionie w kompleksie ArcelorMittal Park

We wtorek, 14 lutego, rozpoczyna się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną piłkarskiej I ligi na ArcelorMittal Park. Na nowym stadionie Zagłębie rozegra siedem meczów – z GKS Katowice, Skrą Częstochowa, Puszczą Niepołomice, Ruchem Chorzów, ŁKS Łódź, Podbeskidziem Bielsko-Biała i Sandecją Nowy Sącz.

Fot. Facebook/ Arkadiusz Chęciński
Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na ArcelorMittal Park

Sprzedaż karnetów rozpoczyna się 14 lutego – na początek dla kibiców posiadających prawo pierwokupu. To kibice, którzy posiadali karnety na rundę wiosenną poprzedniego sezonu – 2021/22 oraz jesienną obecnego sezonu – 2022/23. Rozpoczęcie sprzedaży zaplanowane zostało na godzinę 19:06. Z kolei w środę, 15 lutego, o godzinie 19:06 rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów oraz VIP Gold. W poniedziałek, 20 lutego, również od godziny 19:06 rozpocznie się sprzedaż pojedynczych biletów i VIP Gold na mecz Zagłębia z GKS Katowice, który rozegrany zostanie w sobotę, 25 lutego.

Karnety i bilety można kupić online, pod adresem bilety.zaglebie.eu, w Fanstore, na ul. 3 Maja 11 w Sosnowcu, w Zagłębie Caffe przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu (tu można kupić tylko bilety), a także w dniu meczu, w stadionowych kasach (także tylko bilety).

Przypomnijmy, że budowa Zagłębiowskiego Parku Sportowego – na 15-hektarowym terenie w pobliżu Górki Środulskiej – rozpoczęła się wiosną 2019 roku. Kompleks tworzą trzy obiekty – stadion piłkarski na 11 600 miejsc, hala (3 502) i lodowisko (2 545). W lipcu 2022 r. sponsorem tytularnym ZPS został ArcelorMittal Poland. Na terenie kompleksu działać mają sklepy, restauracje czy punkty gastronomiczne. Na stadionie funkcjonować będą sale konferencyjne i loże VIP.

ArcelorMittal Park

Może Cię zainteresować:

Koszykarskie emocje na otwarcie Areny Sosnowiec. Zagra reprezentacja Polski

Autor: Jacek Gaim

17/01/2023

Fasada budynku klubowego w Zagłębiowskim Parku Sportowym

Może Cię zainteresować:

Kolejny etap budowy Zagłębiowskiego Parku Sportowego rozpoczęty. Zamontowane na stadionie krzesełka będą miały barwy Zagłębia

Autor: Martyna Urban

16/02/2022

Zagłębiowski Park Sportowy

Może Cię zainteresować:

Dla kogo loże VIP w Zagłębiowskim Parku Sportowym? ArcelorMittal Park ogłosił przetarg na pięć pomieszczeń

Autor: Redakcja

20/12/2022