Pobiła w Sosnowcu Ukrainkę. Policja stworzyła portret pamięciowy sprawczyni i prosi o pomoc w ustaleniu jej tożsamości

Sosnowieccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie napaści na tle narodowościowym. Poszukiwana jest kobieta – o nieustalonej, jak dotąd tożsamości, która zaatakowała Ukrainkę. Powstał jej portret pamięciowy.

Pixabay
Policja

O sprawie już pisaliśmy. Przypomnijmy – 16 lipca 2022 roku, około godziny 12.30, w Sosnowcu przy ulicy Jagiellońskiej 5 nieznana sprawczyni, „dokonała napaści na obywatelkę Ukrainy na tle narodowościowym” – jak informują policjanci. Kilka razy uderzyła pokrzywdzoną w głowę i znieważyła ją. Powstał już portret pamięciowy poszukiwanej kobiety, a policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Policja Sosnowiec

Sprawczyni to kobieta w wieku około 35-40 lat, ubrana w krótkie jeansowe spodnie oraz białą bluzkę z nadrukiem – informuje sosnowiecka komenda. – Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 06, oficerem dyżurnym komendy pod numerem 47 8521 255 lub 47 8521 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Policja

Może Cię zainteresować:

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa z nienawiści. Poszukiwana jest kobieta, która zaatakowała obywatelkę Ukrainy

Autor: Redakcja

27/09/2022

Pożar Sosnowiec ul. Wapienna

Może Cię zainteresować:

Dwa pożary wybuchły w Sosnowcu w ciągu 24 godzin. W obu są ofiary śmiertelne

Autor: Katarzyna Pachelska

22/11/2022