Osiedle Zielony Małobądz – zamieszkaj w spokojnej części miasta

W Będzinie, w dzielnicy Małobądz powstaje nowe kameralne osiedle w niskiej zabudowie. Na osiedlu znajdują się segmenty dwurodzinne oraz domy jednorodzinne.

Osiedle Zielony Małobądz – Zielono i blisko centrum.

Osiedle Zielony Małobądz położone jest w spokojniejszej części miasta. Wokół jest mnóstwo zieleni i tylko niska zabudowa. Z okien widać panoramę Będzina wraz z Zamkiem. To zielony zakątek zaledwie 10 minut od centrum Katowic. Na osiedlu znajdują się domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz mieszkania w niskiej zabudowie. Jeden segment to tylko dwa mieszkania, każde z osobnym wejściem. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkiem, a pierwsze i drugie piętro (poddasze) to aż stumetrowe mieszkanie z dużym tarasem.

Dom czy mieszkanie?

Dla osób, które szukają pośredniego rozwiązania osiedle oferuje 100-metrowe dwupoziomowe mieszkanie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i sypialnianą. Mieszkanie zajmuje pierwsze i drugie piętro (poddasze) segmentu wielorodzinnego. W mieszkaniu tym znajduje się aż 5 pokoi, dwie łazienki (po jednej na piętrze) i kuchnia. Można tutaj spokojnie wygospodarować przestrzeń na home office. Mieszkanie ma również ponad 12-metrowy taras, który można dowolnie zagospodarować, stworzyć mały ogródek z zielnikiem jak i wygospodarować strefę odpoczynku z leżakami.

Dla osób szukających mniejszego mieszkania jest znajdujące się na parterze mieszkanie z ogródkiem. To mieszkanie o powierzchni 63,47m2, w którym są 3 pokoje, w tym jeden z garderobą, otwarta kuchnia i łazienka.

W zgodzie z naturą

Osiedle Zielony Małobądz utrzymane jest w nowatorskim stylu. Drewniane akcenty tylko podkreślą walory okolicy. Warto zaznaczyć, że osiedle tworzą energooszczędne budynki. We wszystkich mieszkaniach zastosowano dla ogrzewania nowoczesne pompy ciepła zasilane energią słoneczną pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie jest zarówno ekologiczne jak i pozwala obniżyć koszty utrzymania mieszkania.

Parking

Dla każdego mieszkania dodatkowo dostępne są miejsca postojowe wydzielone przy budynku, ale również kilka dodatkowych wolnych miejsc.

Cisza i spokój od miejskiego zgiełku? W oazie na nowym osiedlu Zielony Małobądz

Osiedle Zielony Małobądz
ul. 27 Stycznia
42-500 Będzin
Tel. +48 32 600 79 90 | +48 539 190 177
e-mail: biuro@zielonymalobadz.pl
WWW | FACEBOOK

czytaj więcej:

Osiedla Jednorodzinne

Osiedla jednorodzinne. Inwestycje warte uwagi

Niezwykły koncert z orkiestrą „Z Tobą chcę oglądać świat”

Niezwykły koncert z orkiestrą „Z Tobą chcę oglądać świat”

Historia nie musi być nudna dla młodzieży. Przykład? Śląskie Centrum Wolności i Solidarności

Historia nie musi być nudna dla młodzieży

krzesło dentystyczne

Dlaczego warto dbać o zęby?

Rewolucja w magazynowaniu. Czy Ślązacy znają Stokado Self Storage?!

Czy Ślązacy znają Stokado Self Storage?!

Udana Majówka 2023 Pomysły na rekordowo długi weekend majowy Sprawdźcie te fajne propozycje

Udana Majówka 2023. Pomysły na długi weekend majowy

Magiczna Suwalszczyzna kraina uformowana przez lodowiec To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023