Osiedle Zielony Małobądz – zamieszkaj w spokojnej części miasta

W Będzinie, w dzielnicy Małobądz powstaje nowe kameralne osiedle w niskiej zabudowie. Na osiedlu znajdują się segmenty dwurodzinne oraz domy jednorodzinne.

Osiedle Zielony Małobądz – Zielono i blisko centrum.

Osiedle Zielony Małobądz położone jest w spokojniejszej części miasta. Wokół jest mnóstwo zieleni i tylko niska zabudowa. Z okien widać panoramę Będzina wraz z Zamkiem. To zielony zakątek zaledwie 10 minut od centrum Katowic. Na osiedlu znajdują się domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz mieszkania w niskiej zabudowie. Jeden segment to tylko dwa mieszkania, każde z osobnym wejściem. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkiem, a pierwsze i drugie piętro (poddasze) to aż stumetrowe mieszkanie z dużym tarasem.

Dom czy mieszkanie?

Dla osób, które szukają pośredniego rozwiązania osiedle oferuje 100-metrowe dwupoziomowe mieszkanie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i sypialnianą. Mieszkanie zajmuje pierwsze i drugie piętro (poddasze) segmentu wielorodzinnego. W mieszkaniu tym znajduje się aż 5 pokoi, dwie łazienki (po jednej na piętrze) i kuchnia. Można tutaj spokojnie wygospodarować przestrzeń na home office. Mieszkanie ma również ponad 12-metrowy taras, który można dowolnie zagospodarować, stworzyć mały ogródek z zielnikiem jak i wygospodarować strefę odpoczynku z leżakami.

Dla osób szukających mniejszego mieszkania jest znajdujące się na parterze mieszkanie z ogródkiem. To mieszkanie o powierzchni 63,47m2, w którym są 3 pokoje, w tym jeden z garderobą, otwarta kuchnia i łazienka.

W zgodzie z naturą

Osiedle Zielony Małobądz utrzymane jest w nowatorskim stylu. Drewniane akcenty tylko podkreślą walory okolicy. Warto zaznaczyć, że osiedle tworzą energooszczędne budynki. We wszystkich mieszkaniach zastosowano dla ogrzewania nowoczesne pompy ciepła zasilane energią słoneczną pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie jest zarówno ekologiczne jak i pozwala obniżyć koszty utrzymania mieszkania.

Parking

Dla każdego mieszkania dodatkowo dostępne są miejsca postojowe wydzielone przy budynku, ale również kilka dodatkowych wolnych miejsc.

Cisza i spokój od miejskiego zgiełku? W oazie na nowym osiedlu Zielony Małobądz

Osiedle Zielony Małobądz
ul. 27 Stycznia
42-500 Będzin
Tel. +48 32 600 79 90 | +48 539 190 177
e-mail: biuro@zielonymalobadz.pl
WWW | FACEBOOK

czytaj więcej:

Osiedle Kościuszki

Nowe osiedle w Chorzowie powstanie za niespełna rok

Olgierd Zaraś Prezes Zarządu TBS Twój dom sp z o o

Czy spółka TBS rozwiąże problemy mieszkaniowe rybniczan?

Pani Tapetka

Gdzie nauczyć się tapetowania? Na szkoleniach #PaniTapetki

Osiedle Kościuszki JWC 1 zdjęcie główne

Osiedle Kościuszki - wysoki standard przy Parku Śląskim

Viridi

Rezydencja VIRIDI – zamieszkaj w sercu Gliwic

E1 GOKART zdjęcie główne

Pomysł na wakacyjne atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Izabela Kloc Konferencja

Nasz region może odegrać ważną rolę w odbudowie Ukrainy