Młody narybek sosnowieckiego hokeja poszukiwany. UKS Zagłębie Sosnowiec zaprasza na treningi

Jobczyk, Zabawa, Morawiecki, Podsiadło, Cholewa, Pytel, Zdunek - to nazwiska, które jednym tchem wymienia kibic hokeja z Zagłębia. Mistrzostwa Polski, przez wiele lat w czołówce rozgrywek, świetne mecze w reprezentacji Polski. To była kiedyś codzienność. Teraz UKS Zagłębie Sosnowiec szuka młodego narybku.

UKS Zagłębie Sosnowiec
Nabór do UKS Zagłębie Sosnowiec

Hokejowe Zagłębie Sosnowiec odradza się krok po kroku. Może to powód do tego, aby zawitać na taflę i sprawdzić, co się potrafi. Niewykluczone, że któryś z młodych adeptów dołączy do plejady gwiazd i zapisze się w historii klubu.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zaczęło przygodę ze sportem, UKS Zagłębie Sosnowiec zaprasza na treningi naborowe do klubu hokejowego. Zajęcia prowadzone są na Stadionie Zimowym w każdy poniedziałek o godz. 18:00 oraz każdy piątek o godz. 17:00

Sprzęt do treningu, czyli kaski i łyżwy wypożyczane są bezpłatnie. Wystarczy ciepłe ubranie, rękawiczki i pozytywne nastawienie. Resztą zajmą się trenerzy: Piotr Majewski i Jarosław Frączek, z którymi można skontaktować się telefonicznie: 608-580-392 oraz 533-997-072.

Symboliczne wbicie łopaty. Rozpoczyna się budowa nowej siedziby pogotowia

Może Cię zainteresować:

Sosnowieckie pogotowie będzie miało nowoczesną siedzibę, za 25 milionów złotych. To druga najdroższa inwestycja tego typu w Polsce

Autor: Grzegorz Lisiecki

19/01/2023

Zbigniew Wach

Może Cię zainteresować:

Zbigniew Wach nie żyje. Zmarł nasz wybitny wspinacz

Autor: Tomasz Borówka

19/01/2023