Marihuana, amfetamina, metamfetamina... 42-latek z Sosnowca narkotyki trzymał w mieszkaniu. Trafił do aresztu na trzy miesiące

Ponad 500 porcji marihuany, 3100 porcji amfetaminy oraz niemal 191 porcji metamfetaminy. Taką ilość narkotyków zabezpieczyli w jednym z mieszkań na terenie Sosnowca. Zatrzymany został 42-letni mężczyzna.

Fot. Policja Sosnowiec
Policjanci znaleźli w mieszkaniu 42-latka znaczne ilości narkotyków

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu zdobyli informację dotyczącą znacznej ilości narkotyków, które może posiadać mieszkaniec miasta. Jak się okazało, w mieszkaniu 42-latka rzeczywiście znaleziono narkotyki – marihuanę, amfetaminę i metamfetaminę.

Mundurowi zabezpieczyli w mieszkaniu susz marihuany, z którego można było przygotować ponad 500 porcji narkotyku, ponad 3100 porcji amfetaminy oraz metamfetaminę, której ilość pozwalała na sporządzenie niemal 191 porcji. – 42-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Prokurator skierował wniosek do sądu, który po rozpatrzeniu sprawy zadecydował o tymczasowym aresztowaniu sprawcy na 3 miesiące – informuje sosnowiecka komenda.

Przewożone łózko

Może Cię zainteresować:

Kierowca przewoził niezabezpieczone łóżko na dachu samochodu. Kupił je w sklepie Ikea

Autor: Martyna Urban

14/03/2023

Zatrzymani rozboj dabrowa gornicza 1

Może Cię zainteresować:

Trzej młodzi mężczyźni napadli spacerujących w Parku Hallera. Nie spodziewali się pewnie, że tak szybko zostaną złapani

Autor: Redakcja

13/03/2023