Kradzież perfum z drogerii w Sosnowcu. Straty na ponad 800 zł. Rozpoznajesz podejrzanego?

Złodziej ukradł w Sosnowcu kilka sztuk perfum różnych marek. Policja za zgodą prokuratora udostępnia wizerunek podejrzanego, prosząc o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeśli wiesz kim jest - skontaktuj się z policjantami.

Do zdarzenia doszło 25 marca 2024 r. przy ul. Orlej w Sosnowcu. Nieustalony dotąd sprawca ukradł w jednej z drogerii kilka sztuk perfum o wartości około 860 złotych. Wizerunek podejrzanego zarejestrowały kamery monitoringu.

Postępowanie prowadzą kryminalni z komisariatu II sosnowieckiej policji. Każdy kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informacje na temat tej kradzieży, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu: 47 852 02 00. Osobom przekazującym informacje zapewnia się pełną anonimowość.

Policja

Może Cię zainteresować:

Czeladzianin zatrzymany przez policjantów z Będzina. W jego mieszkaniu były spore ilości środków odurzających

Autor: Redakcja

23/05/2024

Policjanci zatrzymali 52-latka

Może Cię zainteresować:

W jednym z bloków w Będzinie, pod drzwiami mieszkania 68-letniej kobiety wybuchł ładunek hukowy, na szczęście skończyło się na strachu. Policjanci zatrzymali 52-latka

Autor: Redakcja

22/05/2024

Dębrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od ponad roku

Może Cię zainteresować:

Sześć prokuratur wysłało za nim listy gończe, ale 40-latek ukrywał się przez ponad rok. Został zatrzymany w Dąbrowie Górniczej

Autor: Redakcja

21/05/2024