Czeladzianin zatrzymany przez policjantów z Będzina. W jego mieszkaniu były spore ilości środków odurzających

Policjanci z Będzina zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 30-letniego czeladzianina. Zabezpieczyli ponadto amfetamine i marihuanę, z których można przygotować ponad 350 porcji dilerskich.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Z informacji uzyskanych przez będzińskich kryminalnych wynikało, że 30-latek w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Mężczyzna został zauważony w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Na widok policjantów stał się nerwowy.

W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli narkotyki – amfetaminę i marihuanę, z których można było przygotować ponad 350 porcji dilerskich. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, a śledczy zabezpieczyli gotówkę w kwocie 1200 złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

30-latkowi grozi teraz kara nawet 10 lat więzienia.

Fot. Policja Będzin
Policjanci zatrzymali 52-latka

Może Cię zainteresować:

W jednym z bloków w Będzinie, pod drzwiami mieszkania 68-letniej kobiety wybuchł ładunek hukowy, na szczęście skończyło się na strachu. Policjanci zatrzymali 52-latka

Autor: Redakcja

22/05/2024

Policjanci z Będzina zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków

Może Cię zainteresować:

Policjanci z Będzina zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków, zatrzymani zostali dwaj mężczyźni

Autor: Redakcja

15/05/2024

Dębrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od ponad roku

Może Cię zainteresować:

Sześć prokuratur wysłało za nim listy gończe, ale 40-latek ukrywał się przez ponad rok. Został zatrzymany w Dąbrowie Górniczej

Autor: Redakcja

21/05/2024