Kopniakami uszkodził zamek w drzwiach, siłą wtargnął do cudzego mieszkania i groził jego lokatorowi, po czym zabrał mu... elektronicznego papierosa

Kopiąc w drzwi siłą wtargnął do cudzego mieszkania, po czym groził jego właścicielowi „ostrym narzędziem”. Sosnowieccy policjanci zatrzymali już agresywnego 30-latka, któremu grozi teraz więzienie.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Do zdarzenia doszło w środę, 6 grudnia. Zgłoszenie oficer dyżurny przyjął o północy. Jak się okazało, przy ul. Dworskiej w Sosnowcu, do jednego z mieszkań, uszkadzając zamek w drzwiach, dostał się 30-letni mężczyzna. Napastnik, terroryzując „ostrym narzędziem” lokatora, zabrał mu... elektronicznego papierosa.

Pokrzywdzony podał policjantom dokładny rysopis sprawcy. Był szczegółowy, co pozwoliło funkcjonariuszom z komisariatu III wytypować podejrzanego, odpowiadającemu znakom szczególnym dokładnie opisanym przez poszkodowanego lokatora.

Policjanci udali się do miejsca zamieszkania typowanego sprawcy, gdzie zatrzymali zaskoczonego mieszkańca Sosnowca. Niebawem 30-latek stanie przed sądem, gdzie za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat więzienia – informuje sosnowiecka komenda.

Sosnowieccy policjanci zatrzymali dwóch sprawców rozboju

Może Cię zainteresować:

Dwóch Gruzinów pobiło i okradło Ukraińca. W Sosnowcu. Sprawcy rozboju zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia

Autor: Redakcja

06/12/2023

Dąbrowscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza. Napadł na przechodnia, groził mu śmiercią i ukradł mu 1500 złotych. Na dodatek miał przy sobie narkotyki

Autor: Redakcja

05/12/2023

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy jpg

Może Cię zainteresować:

Miał ponad 1600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Policjanci zatrzymali 55-latka z Sosnowca

Autor: Redakcja

01/12/2023