Konkurs. Do wygrania podwójny bilet na przedpremierowy pokaz filmu "Gierek" w Heliosie w Dąbrowie Górniczej

Na profilu 24Zagłębie na Facebooku 17 stycznia 2022 r. o godz. 13.00 rozpocznie się konkurs, w którym do wygrania jest podwójny bilet na przedpremierowy pokaz filmu "Gierek" w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej. Sprawdźcie szczegóły.

Materiały prasowe
Kadr z filmu "Gierek"

Film "Gierek" z Michałem Koterskim w głównej roli, wejdzie na ekrany polskich kin w piątek, 21 stycznia 2022 r. Jednak jest okazja, by tę produkcję obejrzeć wcześniej, bo już w środę 19 stycznia odbędzie się specjalny, przedpremierowy pokaz tego filmu w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej.

Na profilu 24Zagłębie na Facebooku 17 stycznia o godz. 13.00 wystartuje konkurs, w którym można wygrać jeden podwójny bilet na ten przedpremierowy pokaz filmu "Gierek".

Wejdźcie na Facebooka i sprawdźcie!

Regulamin konkursu z biletami na pokaz filmu „Gierek” w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej na Facebooku

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą "Wygraj bilety na premierę filmu „Gierek” w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej”

2. Organizatorem konkursu jest firma Media Operator sp z.o.o. ul. W Roździeńskiego 2a, 41-946 Piekary Śląskie

3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/infoz...

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

b) nie jest pracownikiem Media Operator

c) nie jest członkiem rodziny pracownika Media Operator

§ 3 NAGRODY

1. Nagrodą w Konkursie jest podwójny bilet na przedpremierowy pokaz filmu „Gierek” w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej 19 stycznia 2022 r. o godz. 19 w liczbie 1.

2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, wyłoniony przez Komisję Konkursową, który w czasie trwania konkursu, pod postem konkursowym na profilu Facebookowym https://www.facebook.com/infoz... zamieści wpis, zawierający odpowiedź na temat zadany w poście konkursowym,

3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

4. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook do maksymalnie 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu. Bilety będą do odbioru w dniu seansu od godziny 18:00 w biurze kina Helios Dąbrowa Górnicza które jest obok baru na nazwisko zwycięzcy.

5. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Poscielone.pl

6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na profilu https://www.facebook.com/infoz...

czytaj więcej:

Zespół MØW zagra w Pałacu Kultury Zagłębia

Zespół MØW wystąpi w Pałacu Kultury Zagłębia

Helios DG zdjęcie główne

Gorący filmowy luty w kinach Helios!

Iwona Chmielewska

Ferie z Teatrem Zagłębia i Biblioteką Młodzieżową

Bieg Walentynkowy

Bieg Walentynkowy w Parku Hallera wraca po rocznej przerwie

Zespół Skankan reaktywował się w 2019 roku

Zespół Skankan zagra w Mediatece. Premiera nowej płyty

Twórcy filmu „Gierek” w Pałacu Kultury Zagłębia

„Gierek” w Pałacu Kultury Zagłębia. Prapremiera za nami

Mikołaj

Mikołaj przejedzie specjalnym tramwajem przez Zagłębie