Handlował na targu podrabianą odzieżą. 46-letni obywatel Bułgarii został zatrzymany przez będzińskich policjantów

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z będzińskiej komendy zatrzymali 46-letniego obywatela Bułgarii, który handlował odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. – Wartość poniesionych strat przez producentów jest w trakcie ustalania – informują policjanci.

46-letni obywatel Bułgarii na miejskim targowsku oferował do sprzedaży artykuły z podrobionymi znakami towarowymi znanych, światowych firm. Został zatrzymany przez policjantów z będzińskiej komendy, którzy zwalczają przestępczość gospodarczą. Funkcjonariusze zabezpieczyli kurtki, bluzy, spodnie oraz bezrękawniki.

Wstępna analiza zabezpieczonych artykułów wykazała, że to „podróbki” znanych marek. Całość została zabezpieczona w policyjnym magazynie. Wartość poniesionych strat przez producentów oryginalnych produktów jest w trakcie ustalania. Mundurowi przejęli blisko 200 sztuk podrabianej odzieży – informuje będzińska komenda.

Policjanci przypominają, że wprowadzenie do obrotu podrobionego towaru jest przestępstwem, za które w myśl przepisów z ustawy o Prawie własności przemysłowej grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

48-latek został zatrzymany przez dąbrowskich policjantów

Może Cię zainteresować:

48-latek z zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków. Policjanci znaleźli amfetaminę na działce letniskowej

Autor: Redakcja

22/12/2023

Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę niewyjaśnionej zbrodni z 2017 roku

Może Cię zainteresować:

Sosnowieccy policjanci rozwiązali sprawę zbrodni sprzed sześciu lat. 31-latek z Czeladzi usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Autor: Redakcja

20/12/2023