Dąbrowa Górnicza. Gotowanie z MasterChefem, występ w podcaście, a może sesja zdjęciowa? Miasto gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dąbrowa Górnicza włącza się do gry z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Można już wziąć udział w licytacjach i wygrać między innymi warsztaty z MasterChefem Maciejem Regulskim.

UM Dabrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza gra z WOŚP

Dąbrowa Górnicza przygotowuje się do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W mieście działają eSkarbonki, można też już wziąć udział w licytacjach. Przypomnijmy: tegorocznym celem WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Gotowanie z MasterChefem

Wśród miejskich licytacji największą popularnością cieszy się wspólne gotowanie z Maciejem Regulskim, zwycięzcą 10. edycji MasterChef. Na spotkaniu pojawi się również prezydent Dąbrowy Górniczej Marcin Bazylak. Dostępne jest także podwójne zaproszenie na koncert Baranovskiego w Pałacu Kultury Zagłębia, który odbędzie się 13 lutego.

Sesja zdjęciowa

Na aukcjach odnaleźć można wiele prac plastycznych, w tym mozaiki, rzeźby i prace z tkaniny. Nie zabrakło gadżetów dla kibiców MKS Dąbrowa Górnicza. Miłośnicy pamiątkowych zdjęć mogą wylicytować sesję zdjęciową organizowaną w Fabryce Pełnej Życia. Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie obiektu z przewodnikiem.

Zostań głosem podcastu

Twórcy podcastu „Przedsiębiorcy z wyboru” dołączyli do aukcji oddając na licytację udział w jednym ze swoich odcinków. Podcast w 2019 roku otrzymał tytuł najlepszego podcastu biznesowego w 2019 w konkursie Best Stream Awards. Będzie to nie tylko szansa na wypromowanie swojego biznesu, ale także spróbowania swoich sił w tej formie przekazu medialnego.

Wszystkie linki do aukcji dostępne są na stronie miasta.