Euro 2024 coraz bliżej. W naszych miastach będą działały Strefy Kibica. Gdzie można oglądać mecze?

W piątek, 14 czerwca, rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa Europy, w których uczestniczyć będzie także reprezentacja Polski. Wielu miastach powstaną strefy kibica – mecze Euro 2024 będzie można oglądać między innymi w Będzinie, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu.

Fot. PZPN
Kibice

Euro 2024 rozpocznie się już a najbliższy w piątek wieczornym (początek – godzina 21) meczem pomiędzy gospodarzami, Niemcami i Szkocją. Polska reprezentacja swój pierwszy mecz rozegra w niedzielę, o godzinie 15, a rywalem będzie Holandia. Kolejne mecze kadra Michała Probierza zagra z Austrią (piątek, 21 czerwca, godzina 18) i Francją (wtorek, 25 czerwca, godzina 18).

W wielu miastach Polski działać będą Strefy Kibica, strefy pojawią się także w Zagłębiu. Wszystkie mecze reprezentacji Polski (i nie tylko) będzie można oglądać w Strefie Kibica UEFA Euro 2024 w Będzinie. Strefa będzie funkcjonowała przed Będzin Areną przy ulicy Sportowej 20. Wstęp do Strefy Kibica jest wolny.

W Czeladzi Strefa Kibica działać będzie w Parku Grabek, w muszli koncertowej. Za strefę odpowiada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mecze będzie można oglądać na ekranie LED o powierzchni 15 metrów kwadratowych.

– 14 czerwca rozpoczyna się święto fanów futbolu - Mistrzostwa Europy 2024. Już teraz zapraszamy na Czeladzką Strefa Kibica EURO 2024. Jaki mamy plan? Codziennie będziemy transmitować mecz/mecze, o których będziemy informować na naszym fanpage, podczas spotkań Reprezentacji Polski organizowane będą quizy i konkursy oraz studio meczowe z zaproszonymi gośćmi – zapowiadają w Czeladzi.

Wstęp do strefy w Parku Grabek jest bezpłatny, ale liczba miejsc – ograniczona.

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej będą mogli dopingować naszą reprezentację w Fabryce Pełnej Życia przy ulicy Kościuszki 3.

– Przygotowaliśmy specjalną Strefę Kibica w budynku Warsztatu, w której będziecie mogli cieszyć się atmosferą piłkarskiego święta. Czekać będzie na was specjalnie zaaranżowana przestrzeń pełna niespodzianek, konkursów z nagrodami oraz wyjątkowych gości – zapowiadają w Fabryce Pełnej Życia. Wstęp jest wolny.

Z kolei w Sosnowcu mecze Euro 2024 będzie można oglądać w Parku Sieleckim, w klubie Remedium Summer.

Wyremontowany stadion w Sosnowcu

Może Cię zainteresować:

Stadion lekkoatletyczny w Sosnowcu został wyremontowany za ponad 10 milionów złotych. Zobaczcie, jak wygląda

Autor: Urszula Gołkowska

29/05/2024

Stadion ArcelorMittal Park

Może Cię zainteresować:

Kto przejmie Zagłębie Sosnowiec? Jest jedna oferta w miejskim przetargu na zakup akcji. Klub ma nowego prezesa i dyrektora sportowego

Autor: Redakcja

31/05/2024