Dantejskie sceny we wsi Siadcza w gminie Pilica. Mężczyzna ugodził nożem członka rodziny

Do dramatycznych scen doszło w miejscowości Siadcza. Podczas rodzinnej awantury 43-letni mężczyzna miał ugodzić nożem członka rodziny. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Prokuratura Rejonowa w Zawierciu prowadzi czynności w sprawie.

Zdj. ilustracyjne
Policja

Siadcza. Mężczyzna ugodził nożem członka rodziny

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 20 sierpnia. Z informacji przekazanych przez komendę policji w Zawierciu wynika, że w miejscowości Siadcza (gmina Pilica) w jednym z budynków doszło do rodzinnej awantury, w trakcie której mężczyzna miał ugodzić nożem jednego z domowników. Uczestnicy zdarzenia byli pod wpływem alkoholu. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obecnie nie wiadomo, jaki jest jego stan zdrowia.

W poniedziałek, 21 sierpnia Prokuratura Rejonowa w Zawierciu wszczęła śledztwo w sprawie. Jak przekazała prokurator rejonowa Joanna Gajos, prokuratura wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 43-letniego mężczyzny. Ze względu na dobro śledztwa, prokuratura nie ujawnia pozostałych szczegółów sprawy. Więcej informacji wkrótce.

Mężczyzna usiłował zabić swoją partnerkę

Może Cię zainteresować:

Próba morderstwa w Zawierciu. Policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który chciał zabić partnerkę

Autor: Redakcja

15/06/2023