Dąbrowski policjant ukończył VI Bieg Ultra Granią Tatr. Przebiegł 71 kilometrów po górach

Kierownik Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z KMP w Dąbrowie Górniczej ukończył VI Bieg Ultra Granią Tatr. Trasa rozciągała się na 71 kilometrów, a suma przewyższeń wynosiła 5000 metrów. Policjant rywalizował z 338. biegaczami.

Śląska Policja
Biel Ultra granią tatr

Dąbrowski policjant ukończył Bieg Ultra Granią Tatr

W sobotę, 19 sierpnia rozpoczął się VI Bieg Ultra Granią Tatr. 338 biegaczy zmierzyło się na dystansie 71 kilometrów. Skrócone limity na punktach i wysokie temperatury przez pierwsze godziny biegu sprawiły, że była to najtrudniejsza edycja w dziesięcioletniej historii BUGT. Wśród zawodników znalazł się mł. asp. Marcin Piłko - Kierownik Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z KMP w Dąbrowie Górniczej. Stróż prawa potrafił znaleźć czas na treningi i przygotowania do tego ekstremalnego biegu.

W trakcie wyścigu biegaczom towarzyszyły różne trudności: zmienne warunki pogodowe i zmęczenie, a przede wszystkim długi dystans. Dąbrowski policjant zdołał ukończyć bieg i uplasował się na 158 miejscu spośród 221 osób, które dotarły do mety. - Ten wyczyn pokazuje, że wytrwałość i zaangażowanie mogą prowadzić do sukcesu nie tylko w pracy, ale także w życiu osobistym. Gratulujemy Marcinowi tego niesamowitego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów na trasach biegowych - informuje KMP w Dąbrowie Górniczej.