Dąbrowa Górnicza. Został zatrzymany za kradzież hulajnogi elektrycznej, okazało się, że ma na swoim koncie także inne kradzieże

Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej na początku roku ukradł elektryczną hulajnogę, długo się ukrywał, ale w końcu został zatrzymany. Jak się okazało, 33-latek miał na swoim koncie więcej kradzieży.

Fot. Policja Dąbrowa Górnicza
Policjant prowadzący zatrzymanego

Do kradzieży hulajnogi elektrycznej doszło w lutym tego roku, w lokalnym lombardzie. Kradzieży dokonało dwóch sprawców. Pierwszy z nich, 39-latek, został zastrzymany wcześniej przez policjantów z Będzina – był poszukiwany za inne przestępstwa, zaś drugi, 33-letni mężczyzna, długo się ukrywał.

Praca operacyjna policjantów z wydziału przestępstw przeciwko mieniu dąbrowskiej komendy doprowadziła do zatrzymania 33-latka, który okazał się sprawcą tego i kilku innych przestępstw na terenie miasta. Mężczyzna ukrywał się w Siemianowicach Śląskich – informują policjanci.

Jak się okazało, 33-latek ma na swoim koncie kilka innych kradzieży o łącznej wartości blisko 4 tysięcy złotych. W sumie postawiono mu sześć zarzutów.

Policja

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Postawiono zarzuty porywaczowi 11-letniej Wiktorii. Nastolatkę odnaleziono nad morzem

Autor: Redakcja

08/08/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

58-latek odsiedział wyrok za nękanie 43-letniej kobiety, a po wyjściu na wolność... znów zaczął ją prześladować

Autor: Redakcja

04/08/2023