Dąbrowa Górnicza: policjant po służbie zatrzymał złodzieja. Skradziony towar wrócił na sklepową półkę, a zatrzymany 40-latek stanie przed sądem

W jednej z handlowych galerii w Dąbrowie Górniczej będący po służbie policjant zespołu dyżurnych komisariatu w Ząbkowicach zatrzymał złodzieja. Skradziony towar wrócił na sklepowe półki, a zatrzymany 40-latek stanie przed sądem.

Fot. Policja Dąbrowa Górnicza
Policjant zatrzymał złodzieja

Jak informuje dąbrowska komenda, mł. asp. Kamil Dębski, podczas rodzinnych zakupów, zauważył mężczyznę, który dokonał kradzieży obuwia sportowego – schował buty do plecaka, po czym przeszedł linie kas i wyszedł ze sklepu. Policjant zatrzymał go w pasażu galerii.

Sprawcą kradzieży okazał się 40-letni mieszkaniec Czeladzi. – Dzięki błyskawicznej i zdecydowanej reakcji policjanta, skradziony towar wrócił na sklepowe półki. Mężczyzna miał na swoim koncie także inne kradzieże. Teraz stanie przed obliczem sądu – informuje dąbrowska komenda.

Policjant zatrzymał złodzieja. Fot. Policja Dąbrowa Górnicza
Policja

Może Cię zainteresować:

Wypadek na przejściu dla pieszych w Wojkowicach. Nie żyje 68-letni mężczyzna. „Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów”

Autor: Redakcja

02/04/2024

Policjanci zatrzymali włamywaczy

Może Cię zainteresować:

Włamali się do hali produkcyjnej i ukradli narzędzia. Podczas kontroli policjanci znaleźli jednak nie tylko skradziony sprzęt

Autor: Redakcja

25/03/2024

Policja zabezpieczyła środki odurzające

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Policjanci znaleźli spore ilości środków odurzających w jednym z mieszkań na Pogoni. Zarzuty dla 27-latka

Autor: Redakcja

20/03/2024