Czwarty sklep sieci ALDI zostanie otwarty w Sosnowcu. Sprawdź promocje na otwarcie

Czwarty sieć niemieckiej sieci ALDI zostanie otwarty w Sosnowcu już w najbliższą środę, 17 listopada 2021 r. Sprawdź, jakie promocje przewidziano z okazji otwarcia.

Kolejny sklep ALDI zostanie otwarty w środę 17 listopada 2021 r. o godz. 6.00 rano. Znajduje się przy ul. Antoniego Frankiewicza 15 w dzielnicy Środula.

Nowy sklep ALDI w Sosnowcu

Dyskont niemieckiej sieci zaplanował promocje na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi

  • Kiełbaski Norymberskie marki HoWe,
  • czekolada Orzechowa Château,
  • bio Oliwa z oliwek Gut Bio,
  • sok wieloowocowy PureFruit.

Dodatkowo w trakcie świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet do 50% rabatu na produkty spożywcze oraz artykuły dla domu i rodziny.

Promocja tylko w dniu otwarcia nowego sklepu

Nowością jest promocja Ale Prezenty, aktywna w dniu otwarcia sklepu - 17 listopada. Konsumenci, którzy dokonają wtedy zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami ALDI, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. A po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z Foodtrucka ALDI, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać poczęstunek na wynos.

- ALDI konsekwentnie rozwija się, otwierając nowe sklepy. Dziś już jesteśmy obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć kampanię telewizyjną, która jest kolejnym krokiem wzmacniającym rozpoznawalność marki w Polsce. Nasza kampania w sposób naturalny rozwija to, co jako marka przekazujemy już od kilku lat: Bardzo dobre (międzynarodowe i lokalne) produkty wysokiej jakości, mają w ALDI to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, w myśl hasła Raz ALDI zawsze ALDI.To „coś” sprawia, że w naszych sklepach jest wygodniej i taniej. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Sosnowcu, znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów tłumaczy Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Aktualnie sieć ma 190 marketów w Polsce. Do końca grudnia 2020 roku pojawiło się 24 nowych sklepów. W 2021 roku sieć przyspiesza tempo rozwoju w stosunku do ubiegłego roku i planuje kolejne otwarcia.

To będzie 61. sklep tej sieci w woj. śląskim

Sklep w Sosnowcu jest dwudziestym siódmym sklepem otwartym od początku tego roku w Polsce i sześćdziesiątym pierwszym sklepem w województwie śląskim.

Sklep przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi niemal 1400 m kw.Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00, a w pozostałe niedziele od 10:00 do 17:30. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.