Czwarty sklep sieci ALDI zostanie otwarty w Sosnowcu. Sprawdź promocje na otwarcie

Czwarty sieć niemieckiej sieci ALDI zostanie otwarty w Sosnowcu już w najbliższą środę, 17 listopada 2021 r. Sprawdź, jakie promocje przewidziano z okazji otwarcia.

Kolejny sklep ALDI zostanie otwarty w środę 17 listopada 2021 r. o godz. 6.00 rano. Znajduje się przy ul. Antoniego Frankiewicza 15 w dzielnicy Środula.

Nowy sklep ALDI w Sosnowcu

Dyskont niemieckiej sieci zaplanował promocje na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi

  • Kiełbaski Norymberskie marki HoWe,
  • czekolada Orzechowa Château,
  • bio Oliwa z oliwek Gut Bio,
  • sok wieloowocowy PureFruit.

Dodatkowo w trakcie świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet do 50% rabatu na produkty spożywcze oraz artykuły dla domu i rodziny.

Promocja tylko w dniu otwarcia nowego sklepu

Nowością jest promocja Ale Prezenty, aktywna w dniu otwarcia sklepu - 17 listopada. Konsumenci, którzy dokonają wtedy zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami ALDI, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. A po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z Foodtrucka ALDI, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać poczęstunek na wynos.

- ALDI konsekwentnie rozwija się, otwierając nowe sklepy. Dziś już jesteśmy obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć kampanię telewizyjną, która jest kolejnym krokiem wzmacniającym rozpoznawalność marki w Polsce. Nasza kampania w sposób naturalny rozwija to, co jako marka przekazujemy już od kilku lat: Bardzo dobre (międzynarodowe i lokalne) produkty wysokiej jakości, mają w ALDI to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, w myśl hasła Raz ALDI zawsze ALDI.To „coś” sprawia, że w naszych sklepach jest wygodniej i taniej. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Sosnowcu, znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów tłumaczy Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Aktualnie sieć ma 190 marketów w Polsce. Do końca grudnia 2020 roku pojawiło się 24 nowych sklepów. W 2021 roku sieć przyspiesza tempo rozwoju w stosunku do ubiegłego roku i planuje kolejne otwarcia.

To będzie 61. sklep tej sieci w woj. śląskim

Sklep w Sosnowcu jest dwudziestym siódmym sklepem otwartym od początku tego roku w Polsce i sześćdziesiątym pierwszym sklepem w województwie śląskim.

Sklep przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi niemal 1400 m kw.Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00, a w pozostałe niedziele od 10:00 do 17:30. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

czytaj więcej:

Minister Przemysław Czarnek

W Sejmie przegłosowano „lex Czarnek”. Ustawa trafi do Senatu

Rusza druga edycja projektu „Zagłębiowskie wsparcie na starcie”

„Zagłębiowskie wsparcie na starcie” szansą na własny biznes

Press glass

Press Glass stworzy nowoczesny zakład w Dąbowie Górniczej

Przekazanie nowych karetek pogotowiu w Sosnowcu

Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu ma 3 nowe ambulanse

Panattoni Park Sosnowiec I

Panattoni Park Sosnowiec z nowym najemcą, firmą Antwerk

Firma Press Glass zainwestuje w Dąbrowie Górniczej 300 mln zł

Press Glass w Dąbrowie Górniczej. Będą nowe miejsca pracy

Projekt nowej siedziby Rejonowego Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu

W Sosnowcu powstanie nowa siedziba pogotowia ratunkowego