Chcesz zatrudnić u siebie prezydenta Sosnowca? Nic trudnego. Wylicytuj to w ramach WOŚP

Chcesz zatrudnić u siebie prezydenta Sosnowca? Nic trudnego. Możesz wylicytować to w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowano też m.in. specjalny paszport umożliwiający wjazd do miasta. - Jak co roku wachlarz jest ogromny. Wszystko po to, aby każdy znalazł coś dla siebie, a konto WOŚP rosło - mówi Arkadiusz Chęciński.

UM Sosnowiec
Wośp aukcje 7

W niedzielę, 29 stycznia, w Parku Sieleckim w Sosnowcu odbędzie się 31. wojewódzki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00, a wystąpią na niej: Gabi Foksa, Holly Blue, Universe i Roxie Węgiel.

Chcesz zatrudnić u siebie prezydenta Sosnowca? Nic trudnego

W ramach akcji organizowanej przez Urząd Miasta w Sosnowcu przygotowano około 30 aukcji internetowych.

- Jak co roku wachlarz jest ogromny. Wszystko po to, aby każdy znalazł coś dla siebie, a konto WOŚP rosło. Dlatego też w tym roku licytacji jest jeszcze więcej i na pewno niektóre są zaskakujące - ocenia prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Zainteresowani mogą na jeden dzień wejść w jego buty i pokierować miastem, ale nie tylko. W ramach innej aukcji można… zatrudnić na jeden dzień Arkadiusza Chęcińskiego we własnej firmie. Do jakiej pracy? Kuriera, sprzątacza, nauczyciela - wszystko jest możliwe.

Specjalny paszport umożliwiający wjazd do Sosnowca

Do tego zainteresowani mogą wziąć udział w licytacji specjalnego paszportu, który uprawnia do wjazdu na teren miasta. Został on wykonany z ceramiki, która została poddana dwukrotnemu wypałowi w temperaturze 980 oraz 1050 stopni Celsjusza.

Na tym nie koniec. Do wygrania jest również tablica drogowa z napisem „Sosnowiec”, pierwsze kopnięcie piłki na stadionie ArcelorMittal Park czy roczny patronat nad Stawikami etc. Wszystkie aukcje znajdziecie klikając TUTAJ. Można też wpłacić datki do e-skarbonki klikając TUTAJ.

Ponadto Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przygotowało m.in. wycieczkę po Jurze oraz rejs po Zalewie Przeczycko-Siewierskim (TUTAJ), Wyższa Szkoła Hymanitas zachęca m.in. do licytacji samochodu na weekend (TUTA), a na kolację z zawodniczką lub członkiem sztabu zaprasza drużyna siatkówki Trans-Ann Płomień Sosnowiec (TUTAJ).

Hala Żeromskiego

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Bilety na mecz w eliminacjach EuroBasketu Polek z Turczynkami wyprzedane. „Żeroma żegnamy z przytupem”

Autor: Redakcja

24/01/2023

Wolontariusze WOŚP

Może Cię zainteresować:

Występy, koncerty, aukcje, warsztaty i nie tylko. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Będzinie. Co w programie?

Autor: Redakcja

24/01/2023