Charytatywny koncert „Kolędy, pastorałki i nie tylko…” w Pałacu Kultury Zagłębia. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Animo

W niedzielę, 7 stycznia, w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, odbędzie się charytatywny koncert „Kolędy, pastorałki i nie tylko…”. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Animo, zajmującego się zdrowiem psychicznym.

Fot. FB/ Stowarzyszenie Maxime
W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej odbędzie się koncert kolędowy

Koncert w Pałacu Kultury Zagłębia organizuje Stowarzyszenie Maxime. To już trzecia edycja tego wydarzenia, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem i wpisuje się już w kalendarz cyklicznych wydarzeń regionu.

Wystąpi symfoniczna Orkiestra Maxime wraz z solistami. W repertuarze znajdą się znane wszystkim utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej, między innymi Vivaldiego, Moniuszki czy zespołu Czerwone Gitary, a nawet… Mariah Carey. Nie zabraknie oczywiście także kolęd i pastorałek.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Animo, które zajmuje się zdrowiem psychicznym. Jak informują organizatorzy, zbiórka odbędzie się na zasadach loterii, która zostanie przeprowadzona podczas koncertu.

Trzecia edycja koncertu „Kolędy, pastorałki i nie tylko…” odbędzie się w niedzielę, 7 stycznia, w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia. Początek – godzina 17. Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek.

Pałac Kultury Zagłębia1

Może Cię zainteresować:

Architektoniczna perła socrealizmu. Oto Pałac Kultury Zagłębia i jego wnętrza. „Zbiór elementów i detali przełożonych na zupełnie nowy język”

Autor: Grzegorz Lisiecki

19/06/2023

Twórcy filmu „Gierek” w Pałacu Kultury Zagłębia

Może Cię zainteresować:

Dąbrowa Górnicza: „Gierek” w Pałacu Kultury Zagłębia. Uroczysta prapremiera filmu o Edwardzie Gierku

Autor: Tomasz Stankiewicz

18/01/2022