Akcja „Loteria PIT w Sosnowcu” odbywa się już po raz ósmy. Do wygrania pieniądze, rowery i słuchawki

Nagrody finansowe, słuchawki, a nawet rowery można wygrać w ósmej edycji akcji „Loteria PIT w Sosnowcu”, która potrwa do 4 sierpnia. W loterii udział wziąć mogą osoby, które składają zeznania podatkowe w Sosnowcu.

PIT

W zeszłorocznej, siódmej edycji akcji udział wzięło 3520 mieszkańców, z których 341 po raz pierwszy rozliczyło podatek dochodowy w Sosnowcu. W tym roku w „Loterii PIT w Sosnowcu” można wygrać sporo nagród. Nagroda główna to czek o wartości 10 tys. zł, nagrody I stopnia – dwa czeki o wartości 5 tys. zł, nagrody II stopnia – dziesięć rowerów trekkingowych marki Romet, a nagrody III stopnia – dziesięć par słuchawek nausznych marki JBL.

Tegoroczna loteria rozpoczęła się 3 czerwca i potrwa do 4 sierpnia. Co zrobić, aby wziąć udział w akcji? Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy – w formie elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej loterii bądź w formie papierowej, wrzucając formularz do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy alei Zwycięstwa 20. Aby zgłoszenie było ważne należy zaznaczyć w formularzy wszystkie zgody.

– Ważne, aby przedmiotem zgłoszenia był PIT za 2023 rok złożony w sosnowieckim urzędzie skarbowym wraz ze wskazanym Sosnowcem jako miejscem zamieszkania w zeznaniu podatkowym – informuje sosnowiecki magistrat.

Losowanie nagród odbędzie się 13 sierpnia 2024 roku. Regulamin loterii znajduje się tutaj.

W Sosnowcu pojawi się więcej zieleni

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec: prawie półtora tysiąca drzew i kilka tysięcy krzewów pojawi się w mieście jesienią. Inwestycja kosztować będzie około 2,4 mln złotych

Autor: Redakcja

12/06/2024

Przy sosnowieckich szkołach powstaną hale w ramach programu Olimpia

Może Cię zainteresować:

Nowe hale sportowe w Sosnowcu: jest umowa na budowę obiektu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3

Autor: Redakcja

12/06/2024

Sosno ska party

Może Cię zainteresować:

Sosno Ska Party 2024 odbędzie się jeszcze w czerwcu. Kto wystąpi na scenie? Jest lista wykonawców

Autor: Urszula Gołkowska

11/06/2024