5 tysięcy działek amfetaminy znaleziono... w lodówce. Dąbrowianin wybrał nietypowe miejsce do przechowywania

Policjanci z wydziału kryminalnego w Dąbrowie Górniczej zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który ukrywał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Po przeszukaniu lokum funkcjonariusze znaleźli w lodówce kilka tysięcy działek amfetaminy. Dąbrowianin trafił do aresztu.

Amfetamina w lodówce

Ponad 5 tysięcy działek amfetaminy w mieszkaniu dąbrowianina

W minionym tygodniu policjanci z wydziały kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców Dąbrowy Górniczej może przechowywać w mieszkaniu narkotyki. Stróże prawa przeprowadzili "nalot" na mieszkanie podejrzanego. Widok policjantów kompletnie zaskoczył 45-letniego mężczyznę. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania znaleziono ukryte w lodówce duże ilości amfetaminy - kryminalni zabezpieczyli ponad 5000 działek dilerskich.

Zatrzymany 45-letni dąbrowianin został oskarżony o nielegalne posiadanie znacznych ilości substancji odurzających. Sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosowała wobec mężczyzny 3 miesiące tymczasowego aresztu. Teraz grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

33 latek został zatrzymany2 jpg

Może Cię zainteresować:

Policjanci z będzińskiej drogówki zatrzymali pijanego 33-latka. Mężczyzna miał w samochodzie narkotyki, był też poszukiwany...

Autor: Redakcja

30/05/2023