23-latek został zatrzymany przez trójkę młodych mężczyzn. Wcześniej ukradł perfumy z jednej z sosnowieckich drogerii

Trzech młodych mężczyzn ujęło 23-latka, który ukradł perfumy w jednej z drogerii przy ulicy Staszica w Sosnowcu. Powiadomiona o zajściu policja zatrzymała agresywnie zachowującego się mężczyznę. Jak się okazało, nie było to pierwsze przewinienie 23-latka.

Zdj. ilustracyjne (Pixabay)
Policja

Zgłoszenie o ujęciu mężczyzny, który ukradł perfumy w jednej z drogerii przy ulicy Staszica otrzymali policjanci z komisariatu II. – Trzej młodzi mężczyźni, którzy widzieli całe zajście, natychmiast zareagowali i ujęli agresywnie zachowującego się 23-latka, gdy ten próbował uciec. Od razu powiadomili o tym fakcie policję. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce, mężczyzna został zatrzymany – informuje sosnowiecka komenda.

Łupem złodzieja perfumy o wartości około 640 złotych. Szybko okazało się, że nie było to pierwsze przewinienie 23-letniego mieszkańca Sosnowca – dzień wcześniej dokonał bowiem podobnej kradzieży i to z tego samego sklepu!

Dziękujemy za prawidłową i wzorową postawę, a także szybką reakcję osób, które były świadkami kradzieży. Pamiętajmy, że jeśli mamy informacje o przestępstwach czy wykroczeniach, informujmy o tym, dzwoniąc na numer alarmowy. Możemy również tego typu informacje przekazywać zupełnie anonimowo. W przypadku różnego rodzaju negatywnych zjawisk, które nie mają miejsca w danym momencie, korzystajmy z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – przypominają sosnowieccy policjanci.

Ponad 20 kilogramów narkotyków przechwycili dąbrowscy policjanci w ciągu zaledwie tygodnia

Może Cię zainteresować:

Ponad 20 kilogramów narkotyków przechwycili dąbrowscy policjanci w zaledwie siedem dni. Zatrzymanych zostało trzech mężczyzn

Autor: Redakcja

29/05/2023