Zorganizuj przyjęcie w restauracji Winestone

Planujesz urodziny, a może imprezę rodzinną? Jedno wiesz na pewno, Twoje przyjęcie ma być wyjątkowe. W ostatnim czasie nie miałeś zbyt wielu okazji do hucznego świętowania. Tu pojawia się problem. Restauracji w Katowicach nie brakuje, co nie ułatwia podjęcia decyzji. Czas ucieka. Z pewnością na gastronomicznej mapie Katowic na uwagę zasługuje restauracja Winestone. Poznaj ją.

Hotel13 1140x640

Dlaczego Winestone?

Winestone to nowopowstała restauracja w Katowicach, która idealnie wpisuje się w klimat miasta. Jej wyjątkowość czuć już od momentu wejścia. Ogromna ściana z żywych roślin robi piorunujące wrażenie. To samo tyczy się wnętrza restauracji. Industrialny klimat z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom designu jak i sama lokalizacja. Dlaczego? Lokal mieści się przy ulicy Młyńskiej 6, a więc w ścisłym centrum Katowic.

Jedyne takie miejsce

Co wyróżnia Winestone na tle innych restauracji? Wina! Restauracja słynnie z dostosowania wina do konkretnego dania. Ich wybór jest całkiem spory. W lokalu można spróbować wybornych trunków zarówno z polskich winnic, jak i z:

  • Ameryki Południowej,
  • Francji,
  • Hiszpanii,

i innych zakątków świata. W Winestone wasze kubki smakowe przeżyją eksplozję smaków w towarzystwie wybornego wina. To nie koniec dobrych wiadomości. W tym niezwykłym miejscu zorganizujecie również przyjęcia.

Winestone

Przyjęcie marzeń

Szukaliście lokalu na zorganizowanie imprezy marzeń? Cóż, chyba właśnie je znaleźliście. Winestone organizuje takie przyjęcia jak:

  • Komunie,
  • Imprezy okolicznościowe,
  • Imprezy rodzinne,
  • Urodziny,

i wiele więcej. Zaproszeni gości będą pod wrażeniem nietuzinkowego wystroju. Dodatkowo mogą rozsmakować się w daniach kuchni europejskiej, z regionalnym akcentem. Oczywiście zespół restauracji wsłuchuje się w potrzeby klientów. Właśnie dlatego menu jest dobierane do indywidualnych potrzeb gości jak i charakterystyki danej imprezy.

Jedno jest pewne, decydując się na organizację przyjęcia w Winestone przeżyjecie niezapomniane chwile, które na długo zapadną w pamięć. Spokojnie, profesjonalny zespół, z wieloletnim doświadczeń już oto zadba.

Winestone

Niezapomniane przyjęcie? Tylko w restauracji Winestone.

Restauracja Winestone zaprasza!
ul. Młyńska 6
40-098 Katowice
E-mail: hb580-fb@accor.com
Tel.: 519 752 741 | FACEBOOK

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty Treść Dodatkowe ustawienia Ustawienia specjalne SEO Tytuł Maksymalna liczba znaków: 80  Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty Tytuł S

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Historia nie musi być nudna dla młodzieży. Przykład? Śląskie Centrum Wolności i Solidarności

Historia nie musi być nudna dla młodzieży

Opolskie na weekend na wakacje

Opolskie na weekend i na wakacje. Atrakcje, noclegi

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Kiedy mniej znaczy więcej, czyli dlaczego warto czytać etykiety

Kiedy mniej znaczy więcej, czyli warto czytać etykiety

Localny catering

Przetestowaliśmy dietę pudełkową od Localnego Cateringu

Restauracja Spichlerz zdjecie glowne

Średniowieczna uczta w Spichlerzu Gliwice? Dlaczego nie!