Zorganizuj przyjęcie w restauracji Winestone

Planujesz urodziny, a może imprezę rodzinną? Jedno wiesz na pewno, Twoje przyjęcie ma być wyjątkowe. W ostatnim czasie nie miałeś zbyt wielu okazji do hucznego świętowania. Tu pojawia się problem. Restauracji w Katowicach nie brakuje, co nie ułatwia podjęcia decyzji. Czas ucieka. Z pewnością na gastronomicznej mapie Katowic na uwagę zasługuje restauracja Winestone. Poznaj ją.

Hotel13 1140x640

Dlaczego Winestone?

Winestone to nowopowstała restauracja w Katowicach, która idealnie wpisuje się w klimat miasta. Jej wyjątkowość czuć już od momentu wejścia. Ogromna ściana z żywych roślin robi piorunujące wrażenie. To samo tyczy się wnętrza restauracji. Industrialny klimat z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom designu jak i sama lokalizacja. Dlaczego? Lokal mieści się przy ulicy Młyńskiej 6, a więc w ścisłym centrum Katowic.

Jedyne takie miejsce

Co wyróżnia Winestone na tle innych restauracji? Wina! Restauracja słynnie z dostosowania wina do konkretnego dania. Ich wybór jest całkiem spory. W lokalu można spróbować wybornych trunków zarówno z polskich winnic, jak i z:

  • Ameryki Południowej,
  • Francji,
  • Hiszpanii,

i innych zakątków świata. W Winestone wasze kubki smakowe przeżyją eksplozję smaków w towarzystwie wybornego wina. To nie koniec dobrych wiadomości. W tym niezwykłym miejscu zorganizujecie również przyjęcia.

Winestone

Przyjęcie marzeń

Szukaliście lokalu na zorganizowanie imprezy marzeń? Cóż, chyba właśnie je znaleźliście. Winestone organizuje takie przyjęcia jak:

  • Komunie,
  • Imprezy okolicznościowe,
  • Imprezy rodzinne,
  • Urodziny,

i wiele więcej. Zaproszeni gości będą pod wrażeniem nietuzinkowego wystroju. Dodatkowo mogą rozsmakować się w daniach kuchni europejskiej, z regionalnym akcentem. Oczywiście zespół restauracji wsłuchuje się w potrzeby klientów. Właśnie dlatego menu jest dobierane do indywidualnych potrzeb gości jak i charakterystyki danej imprezy.

Jedno jest pewne, decydując się na organizację przyjęcia w Winestone przeżyjecie niezapomniane chwile, które na długo zapadną w pamięć. Spokojnie, profesjonalny zespół, z wieloletnim doświadczeń już oto zadba.

Winestone

Niezapomniane przyjęcie? Tylko w restauracji Winestone.

Restauracja Winestone zaprasza!
ul. Młyńska 6
40-098 Katowice
E-mail: hb580-fb@accor.com
Tel.: 519 752 741 | FACEBOOK