Zdrowy kręgosłup, czyli cykl bezpłatnych zajęć, które pokochały mieszkanki Będzina

Marzec miesiącem kobiet. Pod takim hasłem, przez cały miesiąc, mieszkanki Będzina mogły korzystać z licznych, bezpłatnych atrakcji przygotowanych nie tylko na 8 marca...

Zajęcia dla kobiet

Swoje święto, mieszkanki Będzina mogą celebrować przez cały miesiąc. A nawet dłużej... Wszystko dzięki bogatej ofercie powstałej specjalnie z myślą o nich.

Jedną z atrakcji cieszących się dosyć dużym zainteresowaniem stały się cykliczne zajęcia ruchowe dedykowane prawidłowej postawie ciała. Pod nazwą Zdrowy Kręgosłup kryją się ćwiczenia przeznaczone dla osób w każdym wieku. I choć na zajęciach odbywających się na terenie Areny, wzorową frekwencję wykazywały panie zrzeszone w Będzińskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, nie zabrakło także uczestniczek z przypadku, czy takich, które na seans dla zdrowia i ducha zabrała koleżanka.

Pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, wszystkie panie miały okazję do przekonania się, jak ważne jest prawidłowe dbanie o każdy odcinek kręgosłupa. Po serii wykonanych ćwiczeń, uczestniczki w znacznym stopniu zwiększyły swoją świadomość na temat jednego z ważniejszych elementów ludzkiego szkieletu. Zgodnie przyznały, że taka forma zajęć jest niezwykle potrzebna, bez względu na wiek.

Warto dodać, że wszystkie spotkania miały charakter darmowy i dobrowolny. W związku ze sporym zainteresowaniem oraz nienaganną frekwencją, rozważane jest przedłużenie oferty przygotowanej w ramach miesiąca kobiet w mieście.