Zawiercie. Zaginął 40-letni Bartłomiej Korcipa. Od tygodnia nie ma z nim kontaktu, policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny

Zawierciańska policja poszukuje 40-letniego Bartłomieja Korcipę, który nie kontaktował się z rodziną od 13 stycznia. Tego dnia podróżował pociągiem do Dąbrowy Górniczej. Policja prosi wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o mężczyźnie o kontakt pod numer tel. 47 85 382 55 lub telefon alarmowy 112.

Policja Zawiercie
Zaginiony mężczyzna

Policja poszukuje zaginionego Bartłomieja Korcipę, który widziany był ostatnio 13 stycznia 2022 roku. W godzinach porannych wyszedł ze swojego mieszkania w Zawierciu i od tamtej chwili nie był już widziany. Jego zaginięcie zostało zgłoszone 19 stycznia.

Jak wygląda zaginiony?

Mężczyzna ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne oczy i krótkie, ciemne włosy. Na lewym ramieniu ma kolorowy tatuaż, w postaci logo jednego z klubów piłkarskich. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną ocieplaną kurtkę, czarne ocieplane spodnie i sportowe buty. Miał ze sobą czarny plecak.

– Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl czytamy w komunikacie policji.

czytaj więcej:

Policjanci z Zawiercia zatrzymali sprawcę usiłowania zabójstwa

Zaatakował młotkiem kobietę. Grozi mu dożywocie

Wypadek na drodze krajowej numer 78 w Porębie

Zasnął za kierownicą i zderzył się z ciężarówką. Zdjęcia

Pożar pustostanu w Sosnowcu

Pożar pustostanu przy ul. Wiejskiej w Sosnowcu

Na miejsce przyjechał patrol drogówki

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Policja

Rowerzysta miał 1,5 promila. Dostał mandat. I to jaki!

Policjanci z Sosnowca trafili na plantację konopi indyjskich

Sosnowieccy policjanci rozbili grupę przestępczą

Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Miał 2,5 promila alkoholu. 44-latek z Będzina jechał pijany