Zarzut zabójstwa dla partnerki ugodzonego nożem 33-letniego mężczyzny. Nie był to jej pierwszy akt agresji

12 listopada w godzinach wieczornych w jednym z mieszkań przy ulicy Piłsudskiego 33-letni mężczyzna został ugodzony nożem. Pomimo interwencji Zespołu Ratownictwa Medycznego życia sosnowiczanina nie udało się uratować. W sprawie zatrzymana została 32-letnia partnerka mężczyzny. Prokuratura rejonowa po wysłuchaniu wyjaśnień postawiła kobiecie zarzut zabójstwa.

Mapy Google
Zabójstwo w Sosnowcu

Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 listopada w centrum miasta. Po godziny 21 służby otrzymały wezwanie do rannego 33-letniego mężczyzny ugodzonego nożem. Pomimo przeprowadzonych czynności ratunkowych życia mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia przebywała 32-letnia partnerka 33-latka, która została zatrzymana, w celu złożenia wyjaśnień.

Zarzut zabójstwa dla sosnowiczanki

Jak informuje portal eska.pl po ich wysłuchaniu prokurator Prokuratury Rejonowej Sosnowiec-Południe postawił kobiecie zarzut zabójstwa. Do sądu wpłynął również wniosek o tymczasowy areszt 32-letniej kobiety. Wniosek został uchylony, a kobieta została wypuszczona do domu. Prokuratura Rejonowa zapowiedziała, że zostanie złożone zażalenie na decyzję sądu.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nie był to pierwszy tego typu atak kobiety na jej partnera. Kilka miesięcy temu 32-latka również zaatakowała nożem mężczyznę, wówczas obrażanie nie okazały się poważne.