Zakończenie miesiąca kobiet w Będzinie. Część bezpłatnych zajęć ma być kontynuowana

Zainagurowany z początkiem marca cykl warsztatów i spotkań poświęconych głównie kobietom - dobiega końca. Inicjatywy zorganizowano z okazji przypadającego 8 marca święta wszystkich pań.

Zajęcia dla kobiet

Przez cały marzec, mieszkanki Będzina na brak zajęć narzekać nie mogły. W związku z obchodami święta 8 marca, miasto zdecydowało się na współpracę z licznymi podmiotami, organizując tym samym masę atrakcji dla pań... Było w czym wybierać!

Aqua Maraton, darmowe wejściówki na mecz MKS Będzin, konsultacje dietetyczne, fizjoterapeutyczne, psychologiczne czy kosmetologiczne... Liczne warsztaty kreatywne z zakresu malarstwa czy pisania, kurs samoobrony, tzw. wymienialnia ubrań, książek, roślin... Do tego wykłady, spotkania autorskie, bezpłatne zwiedzanie zakończonej już wystawy Będzin, którego już nie ma, możliwość poznania innych miejsc wchodzących w skład Muzeum Zagłębia... Cykliczne zajęcia poświęcone zdrowiu kręgosłupa, czy ciekawe treningi taneczne. A to tylko niektóre z możliwości, jakie otrzymały będzińskie kobiety.

W ramach inicjatywy Marzec miesiącem kobiet, paniom w różnym wieku przypadły do gustu zajęcia o nazwie Latino Dance, prowadzone przez instruktora jednej z lokalnych szkół tańca. Podobnie jak w przypadku Zdrowego kręgosłupa, w związku z dużym zainteresowaniem treningami, planowane jest przedłużenie takich zajęć.

czytaj więcej:

Zespół MØW zagra w Pałacu Kultury Zagłębia

Zespół MØW wystąpi w Pałacu Kultury Zagłębia

Bieg Walentynkowy

Bieg Walentynkowy w Parku Hallera wraca po rocznej przerwie

Zespół Skankan reaktywował się w 2019 roku

Zespół Skankan zagra w Mediatece. Premiera nowej płyty

Kadr z filmu "Gierek"

Konkurs. Do wygrania podwójny bilet na pokaz "Gierka"

Ogród Świateł, Legendia

Wyrwij się zza stołu. Atrakcje czynne w święta

Mikołaj

Mikołaj przejedzie specjalnym tramwajem przez Zagłębie

Lampa Aladyna Ogród Świateł, Legendia, Chorzów

Nowość w Parku Śląskim. Ogród Świateł Lampa Aladyna