Zaginął 38-letni Marek Kleniecki z Sosnowca. Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu

Policjanci z komendy w Sosnowcu poinformowali o zaginięciu 38-letniego Marka Klenieckiego z Sosnowca. Mężczyzna w ostatnim czasie przebywał na terenie Niemiec. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z policją.

KMP w Sosnowcu
Zaginiony z Sosnowca Marek Kleiniecki

1 lipca do Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu wpłynęło zgłoszenie i zaginięciu Marka Klenieckiego z Sosnowca. Z ustaleń wynika, że ostatni kontakt telefoniczny z zaginionym miał miejsce 11 czerwca 2023 roku. Od tego dnia rodzina nie miała kontaktu z mężczyzną. W ostatnim czasie Marek Kleniecki przebywał na terenie Niemiec.

Rysopis zaginionego Marka Klenieckiego z Sosnowca

Mężczyzna ma 45 lat. Jego wzrost to około 175 cm. Ma włosy koloru ciemnego blondu, krótko obcięte, Jego oczy są koloru niebieskiego, ma prosty nos, którego koniuszek jest zadarty. W momencie zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w szarą bluzę z białym motywem oraz szare spodnie dresowe, a także buty sportowe nieokreślonej marki koloru czarnego.

Jego znakami szczególnymi są: tatuaż na klatce piersiowej w postaci smoka, tatuaż na lewym bicepsie przedstawiający nieregularny wizerunek twarzy, blizna pionowa po rozcięciu w okolicach lewej skroni.
Zaginiony może przy sobie posiadać telefon komórkowy oraz czarny portfel z białymi paskami.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Sosnowcu pod numer telefonu 47 852 13 04 .

Będzin Laura Drożniak

Może Cię zainteresować:

Zaginęła Laura Drożniak. Policjanci z Będzina poszukują 19-latki

Autor: Urszula Gołkowska

09/10/2022