Włoskie serce Sosnowca dla małych i dużych!

Nie tak dawno na Zagórzu pojawiła się nowa restauracja – Pocco Italia Ristorante, w której jak nazwa wskazuje, zjeść można prawdziwe włoskie dania.

Sosnowiecki lokal posiada w swojej ofercie potrawy przygotowywane wedle tradycyjnych receptur wprost z Półwyspu Apenińskiego oraz szeroki wybór wyselekcjonowanych win włoskich. Każde z serwowanych dań przyżądzone jest z oryginalnych składników dostarczanych przez najlepszych włoskich importerów - począwszy od sera owczego Pecorino, wędzonej Scamorzy, a skończywszy na mięsach, takich jak Breasola, Pancetta czy Prossciutto di Parma.

Włoskie serce Sosnowca dla małych i dużych!

Pocco Italia Ristorante gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Z okazji tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy restauracja przekazała na aukcję Voucher podarunkowy, który uprawnia do skorzystania z pełnej oferty gastronomicznej lokalu. Wygrany będzie mógł posmakować najpopularniejszych włoskich dań - w tym makaronów, pizzy przygotowanej na długo leżakowanym cieście, czy słodkich deserów.

Licytacja Vouchera odbędzie się 29. Stycznia – w dniu Finału wydarzenia organizowanego przez 71. Sztab WOŚP w Sosnowcu. To właśnie lokalny Sztab WOŚP poprowadzi aukcję, jak i inne wydarzenia towarzyszące w znanym wszystkim Parku Sieleckim.

Włoskie serce Sosnowca dla małych i dużych!

Wielka zbiórka wolnych datków przy ul. Dmowskiego 9

Restauracja Pocco Italia Ristorante oprócz udziału w licytacji zdecydowała się na zbiórkę pieniężną do klasycznej puszki WOŚP, gdzie goście przy okazji odwiedzenia restauracji, mogą przekazać wolne datki.

„Naszą największą wartością są ludzie, dlatego po niespełna trzech miesiącach od otwarcia lokalu, z radością angażujemy się w 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy z WOŚP po raz pierwszy, lecz na pewno nie ostatni.” – mówi Grzegorz Wandyszewski, właściciel Pocco Italia Ristorante

Szczegółowe informacje o inicjatywie restauracji znajdują się na oficjalnym fanpage’u lokalu:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100040544017045

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty Treść Dodatkowe ustawienia Ustawienia specjalne SEO Tytuł Maksymalna liczba znaków: 80  Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty Tytuł S

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie!

Restauracja Foodball Zdjęcie główne

Co słychać w restauracji Arkadiusza Milika?

Olgierd Zaraś Prezes Zarządu TBS Twój dom sp z o o

Czy spółka TBS rozwiąże problemy mieszkaniowe rybniczan?

Piekarnik do pizzy zdjęcie główne

Jaki piekarnik do pizzy wybrać? Ranking 2022

Zamek Moszna Ferie w zamku dla dzieci

Spędź te ferie zimowe w zamku lub pałacu. Quatromondis