Włoskie serce Sosnowca dla małych i dużych!

Nie tak dawno na Zagórzu pojawiła się nowa restauracja – Pocco Italia Ristorante, w której jak nazwa wskazuje, zjeść można prawdziwe włoskie dania.

Sosnowiecki lokal posiada w swojej ofercie potrawy przygotowywane wedle tradycyjnych receptur wprost z Półwyspu Apenińskiego oraz szeroki wybór wyselekcjonowanych win włoskich. Każde z serwowanych dań przyżądzone jest z oryginalnych składników dostarczanych przez najlepszych włoskich importerów - począwszy od sera owczego Pecorino, wędzonej Scamorzy, a skończywszy na mięsach, takich jak Breasola, Pancetta czy Prossciutto di Parma.

Włoskie serce Sosnowca dla małych i dużych!

Pocco Italia Ristorante gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Z okazji tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy restauracja przekazała na aukcję Voucher podarunkowy, który uprawnia do skorzystania z pełnej oferty gastronomicznej lokalu. Wygrany będzie mógł posmakować najpopularniejszych włoskich dań - w tym makaronów, pizzy przygotowanej na długo leżakowanym cieście, czy słodkich deserów.

Licytacja Vouchera odbędzie się 29. Stycznia – w dniu Finału wydarzenia organizowanego przez 71. Sztab WOŚP w Sosnowcu. To właśnie lokalny Sztab WOŚP poprowadzi aukcję, jak i inne wydarzenia towarzyszące w znanym wszystkim Parku Sieleckim.

Włoskie serce Sosnowca dla małych i dużych!

Wielka zbiórka wolnych datków przy ul. Dmowskiego 9

Restauracja Pocco Italia Ristorante oprócz udziału w licytacji zdecydowała się na zbiórkę pieniężną do klasycznej puszki WOŚP, gdzie goście przy okazji odwiedzenia restauracji, mogą przekazać wolne datki.

„Naszą największą wartością są ludzie, dlatego po niespełna trzech miesiącach od otwarcia lokalu, z radością angażujemy się w 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy z WOŚP po raz pierwszy, lecz na pewno nie ostatni.” – mówi Grzegorz Wandyszewski, właściciel Pocco Italia Ristorante

Szczegółowe informacje o inicjatywie restauracji znajdują się na oficjalnym fanpage’u lokalu:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100040544017045

czytaj więcej:

Zdjęcie główne

Kiedy wymienić stary materac na nowszy model?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów w sklepie z wyposażeniem sypialni okladka

Zakupy w sklepie z wyposażeniem sypialni

Historia nie musi być nudna dla młodzieży. Przykład? Śląskie Centrum Wolności i Solidarności

Historia nie musi być nudna dla młodzieży

krzesło dentystyczne

Dlaczego warto dbać o zęby?

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Inwestycje mieszkaniowe slask

Topowe inwestycje mieszkaniowe na Śląsku

Co zabrać na Dominikanę, aby nie przepłacić za wypoczynek?

Co zabrać na Dominikanę, aby nie przepłacić za wypoczynek?