Wioska św. Mikołaja pojawi się w Parku Kościuszki. Animacje, food trucki i sporo niespodzianek

UM Czeladź
Mikołajki potrwają dwa dni

Święty Mikołaj przybędzie do Parku Kościuszki w Czeladzi. Wraz z Mikołajem do miasta zawitają elfiki, które poprowadzą animacje. Nie zabraknie food trucków i stoisk ze świątecznymi ozdobami.

Do Czeladzi przybędzie św. Mikołaj; zajrzy do Kopalni Kultury, a następnie wyruszy do Parku Kościuszki. Tam w urokliwej wiosce spędzi dwa dni.

5 i 6 grudnia Park Kościuszki w Czeladzi zamieni się w wioskę pełną światełek i niespodzianek. To wydarzenie powinno zainteresować nie tylko dzieci, ale również dorosłych.

UM Czeladź

Mikołaj zawita w tym roku wcześniej

5 grudnia w godzinach od 12:00 do 14:00 na Bulwarach Czarnej Przemszy odbędą się Mikołajki. Dzieci będą miały możliwość spotkać się ze św. Mikołajem. Chętni będą mogli wziąć udział w biegu dziecięcym. „Ciocia Asia” poprowadzi animacje, a wszystkie grzeczne dzieci otrzymają upominki.

Do godziny 19:00 przeprowadzone będą warsztaty artystyczne. Dostępne będą stoiska z bożonarodzeniowymi dekoracjami, rękodziełem, książkami, miodami i innymi pysznościami oraz food trucki z pierożkami, grzanym winem i ciepłymi napojami.

6 grudnia od godziny 16:00 do 20:00 przewidziano zlot Azja Truck. Tego dnia najmłodsi również będą mieli możliwość spotkania się ze św. Mikołajem. Elfiki poprowadzą animacje. Natomiast ulicami Czeladzi przejedzie mikołajkowy pociąg. Będzie możliwość rozgrzania się miseczką darmowego żurku. Całość dopełnią świąteczne stoiska ze świątecznym rękodziełem.

czytaj więcej:

Przedstawienie będzie można zobaczyć 4 grudnia

„Królowa Śniegu” w Kopalni Kultury

Kopalnia Kultury

Nowy termin koncertu noworocznego. Co z biletami?

Twórcy filmu „Gierek” w Pałacu Kultury Zagłębia

„Gierek” w Pałacu Kultury Zagłębia. Prapremiera za nami

Kopalnia Kultury

Arie, musicale i światowe przeboje w Kopalni Kultury

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30.

Wojewódzki 30. Finał WOŚP. Koncerty, kiermasz, licytacje

Jarmark bożonarodzeniowy już w niedzielę

Jarmark świąteczny: karuzela, upominki i wspólne kolędowanie

Manufaktura świętego Mikołaja

Św. Mikołaj razem z atrakcjami powrócił do Sosnowca