Wielkie otwarcie Dealz’a w AURA PARKU w Sosnowcu

Dealz jest międzynarodową siecią sklepów należącą do Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2018 roku koło Poznania. Teraz przyszedł czas na Sosnowiec.

W nowo powstałym centrum handlowym AURA PARK przy ul. Cypriana Kamila Norwida 6 wielkie otwarcie odbyło się w czwartek (14 kwietnia) o godzinie 9:00. Teraz do dyspozycji klientów sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 18:00.

Sklep Dealz Sosnowiec
To już jest 20 sklep sieci Dealz na Śląsku, pierwszy w Zagłębiu Dąbrowskim i 130 w Polsce. Na rynku wyróżnia nas brak końcówek w cenówkach oraz fakt, że staramy się utrzymywać ceny w jak najlepszym stosunku do jakości. Mamy dobre, rozpoznawalne marki w przystępnej dla klientów cenie – kierownik Dealz’a w Sosnowcu, Tomasz Pragłowski.

To nieostatni Dealz w Zagłębiu

Przed otwarciem do sklepu ustawiła się długa kolejka oczekujących na zrobienie zakupów – kolejki zawsze są dla nas miłym elementem pracy – dodał Tomasz Pragłowski. W sklepie na klientów czekały hostessy wręczając drobne upominki, w tym bony o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie. Sosnowiecki Dealz jest 130 sklepem sieci w Polsce. Kierownik rejonu zapewnia, że to nie ostatni Dealz w Zagłębiu – Już są plany na kolejny sklep i to nawet w Sosnowcu.

Otwarcie Dealz Sosnowiec

Teraz skorzystać można ze specjalnej oferty wielkanocnej. Nie brakuje świątecznych słodkości i ozdób. Sklep w swoim asortymencie posiada również środki czystości, kosmetyki, napoje, produkty do przechowywania rzeczy, a także akcesoria i karmę dla zwierząt.