Wielkie otwarcie Dealz’a w AURA PARKU w Sosnowcu

Dealz jest międzynarodową siecią sklepów należącą do Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2018 roku koło Poznania. Teraz przyszedł czas na Sosnowiec.

W nowo powstałym centrum handlowym AURA PARK przy ul. Cypriana Kamila Norwida 6 wielkie otwarcie odbyło się w czwartek (14 kwietnia) o godzinie 9:00. Teraz do dyspozycji klientów sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 18:00.

Sklep Dealz Sosnowiec
To już jest 20 sklep sieci Dealz na Śląsku, pierwszy w Zagłębiu Dąbrowskim i 130 w Polsce. Na rynku wyróżnia nas brak końcówek w cenówkach oraz fakt, że staramy się utrzymywać ceny w jak najlepszym stosunku do jakości. Mamy dobre, rozpoznawalne marki w przystępnej dla klientów cenie – kierownik Dealz’a w Sosnowcu, Tomasz Pragłowski.

To nieostatni Dealz w Zagłębiu

Przed otwarciem do sklepu ustawiła się długa kolejka oczekujących na zrobienie zakupów – kolejki zawsze są dla nas miłym elementem pracy – dodał Tomasz Pragłowski. W sklepie na klientów czekały hostessy wręczając drobne upominki, w tym bony o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie. Sosnowiecki Dealz jest 130 sklepem sieci w Polsce. Kierownik rejonu zapewnia, że to nie ostatni Dealz w Zagłębiu – Już są plany na kolejny sklep i to nawet w Sosnowcu.

Otwarcie Dealz Sosnowiec

Teraz skorzystać można ze specjalnej oferty wielkanocnej. Nie brakuje świątecznych słodkości i ozdób. Sklep w swoim asortymencie posiada również środki czystości, kosmetyki, napoje, produkty do przechowywania rzeczy, a także akcesoria i karmę dla zwierząt.

czytaj więcej:

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Wypoczywaj w Beskidzie Śląskim. Apartamenty Dream Apart w Wiśle, Szczyrku i Ustroniu gwarantują udany pobyt

Wypoczywaj w Beskidzie Śląskim. Apartamenty Dream Apart

Kabaret Smile już wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej! Specjalny prezent na 20-lecie

Kabaret Smile, wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej!

Jogging ubezpieczenie w sporcie

Dlaczego sport i hobby ma znaczenie w polisie na życie?

Ule dach wizualizacja

Pasieki z recyklingu elektrycznych śmieci?

DSC 5512

Koleje Śląskie wprowadziły innowacyjne oferty dla pasażerów!