W sosnowieckiej Muszelce zagości Sosnowiecki Iwent Komediowy. Wystąpią cztery znane grupy kabaretowe

W sosnowieckiej Muszelce już 25 czerwca odbędzie się Sosnowiecki Iwent Komediowy. Sporą dawkę śmiechu dostarczą znane grupy kabaretowe.

UM Sosnowiec
Sosnowiecki Iwent Komediowy 2022

Sosnowiecki Iwent Komediowy zaplanowano na 25 czerwca (sobotę) w Muszlce w Parku im. Jacka Kuronia. Wydarzenie pełe śmiechu rozpocznie się o godzinie 17:00.

Na scenie zobaczymy: Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Czesuaf oraz Zdolni Skromni. Całe wydarzenie poprowadzą: Klaudia Halejcio i Łukasz Żak. Bilety dostępne są online: biletyna.pl kupbilecik.pl oraz stacjonarnie w Miejskim Domu Kultury Kazimierz. Za wstęp zapłacić trzeba 90 zł.

Poznajcie bliżej zespoły

Kabaret Nowaki w składzie: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak, to połączenie energii i kreatywności w zupełnie nowej odsłonie jakości na polskiej scenie kabaretowej. Znani są z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej

Kabaret z Lublina, który tworzą: Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek, czyli Kabaret Ani Mru Mru pojawi się na scenie sosnowieckiej Muszelki. Dostarczają dobrego humoru całym rodzinom. Zespół cieszy się dużą popularnością i dużym śmiechem dostarczanym przez publiczność podczas każdego wystąpienia.

Czesuaf jest młodym, wciąż rozwijającym się kabaretem z Poznania. Prezentuje inteligentny, niebanalny humor dla widzów z całej Polski. W skład komediowej grupy wchodzą: Wojtek Kowalczyk, Olga Łasak, Maciek Morze oraz Tomek Nowaczyk. Najnowszy program zespołu pod tytułem: „Skandal!" to prawie dwie godziny skeczów i piosenek.

Zdolni i Skromni zwyciężyli RYJEK 2021. Grupa została założona spontanicznie - z nudów. Do zespołu należą: Łukasz Zaczek, Andrzej Kozłowski, Damian Kubik, Mateusz Kwiatkowski, Ewelina Wojtak, Olga Łasak i Klaudia Halejcio.