W Sosnowcu znaleziono zwłoki. Policja prosi o pomoc w identyfikacji zmarłego

W tym tygodniu pracownicy firmy dystrybuującej ciepło znaleźli martwe ciało mężczyzny. Nie wiadomo, kim był denat. Policja szuka osób, które mogły go znać.

19 września w pomieszczeniu węzła ciepłowniczego znajdującego się w rejonie ulicy Tuwima w pobliżu posesji oznaczonej numerem 20 w Sosnowcu znaleziono zwłoki. Odkrycia dokonali pracownicy podczas konserwacji urządzeń w pomieszczeniu węzła. Jak informują policjanci, ciało było w znacznej mierze zmumifikowane.

Przy zwłokach nie znaleziono przedmiotów, które umożliwiałyby identyfikację. Zmarły był mężczyzną w wieku pomiędzy 40 a 60 lat. Miał prawdopodobnie około 185 centymetrów wzrostu i ważył około 80-90 kilogramów. Denat miał włosy średniej długości rude lub kasztanowe. Przy zmarłym znaleziono także most protetyczny, którego używał na górnej szczęce. W celu identyfikacji mężczyzny policja udostępniła zdjęcia jego ubioru.

- Osoby posiadające w tej sprawie jakiekolwiek informacje są proszone o kontakt z Zespołem Poszukiwań sosnowieckiej Komendy pod numerem 47 8521 307 lub 47 8521 315, Oficerem Dyżurnym Komendy pod numerem 47 8521 255 lub 47 8521 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji - apelują mundurowi.

czytaj więcej:

Policja sosnowiec zatrzymanie

Sosnowiec. Miał być rok, teraz grozi mu dekada w więzieniu

Plantacja konopi sosnowiec

Mieszkał w Mysłowicach, konopie indyjskie hodował w Sosnowcu

Policja

Zaginęła dwunastolatka z Sosnowca

Wypadek na DK94 w Dąbrowie Górniczej

DK94 w kierunku Katowic całkowicie zablokowana

Olsen Banden, czyli Gang Olsena

Gang Olsena z Sosnowca. Ukradli rower i oddali do lombardu

Broń pneumatyczna w Sosnowcu

Mężczyzna strzelał z broni pneumatycznej do radiowozu

Zalane ulice w Sosnowci

Gwałtowne ulewy nad Zagłębiem - pozalewane jezdnie i piwnice