W Parku Kościuszki w Czeladzi odbędzie się I Polowanie na Pisanki. Ukrytych zostanie 800 pisanek

I Czeladzkie Polowanie na Pisanki odbędzie się 9 kwietnia w Parku Kościuszki. Na zwycięzców czekają nagrody.

Pixabay
Polowanie na pisanki w Czeladzi

Zadaniem uczestników Polowania na Pisanki będzie zebranie jak największej ilości pisanek, które ukryte zostaną w różnych miejscach w Parku Kościuszki, nawet tych najmniej oczywistych. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia, w sobotę o godzinie 11:00.

Na zwycięzców czekają nagrody

Na terenie Parku Kościuszki ukryte zostanie 800 pisanek oraz 2 jajka niespodzianki. Każda drużyna otrzyma koszyk, a na poszukiwania będzie 45 minut. Trzy drużyny, które zbiorą największą ilość pisanek otrzymają puchary oraz drobne upominki. Dodatkowa nagroda czeka na tych, którzy odnajdą jajka niespodzianki.

Zasady udziału

W zabawie mogą wziąć udział drużyny dwu-, trzy- lub czteroosobowe. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 31 marca pod numerem telefonu organizatorki, Jolanty Ptaś: 504- 016- 592 oraz MOSiRu w Czeladzi: 32 265- 42- 32. Zapisu można dokonać drogą mailową jolanta.ptas@o2.pl lub biuro@mosir.czeladz.pl w treści należy podać podajemy nazwę drużyny, imiona i nazwiska członków, daty urodzenia oraz miejsce zamieszkania.

Drużyny mogą składać się z samych dzieci, ale dopuszczalny jest również start młodszych dzieci wraz z rodzicami lub pełnoletnimi opiekunami. Natomiast grupa nie może składać się jedynie z osób dorosłych. Każda niepełnoletnia osoba w dniu zabawy musi dostarczyć zgodę rodzica lub opiekuna na udział.

Honorowym patronatem wydarzenie objął burmistrz Czeladzi - Zbigniew Szaleniec. Organizatorami jest Jolanta Ptaś oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR.

czytaj więcej:

Mikołajki potrwają dwa dni

Mikołajki w Czeladzi już w weekend. Co nas czeka?

Lego 673337 1280

2-dniowa impreza "Klockon" w będzińskiej Arenie

Sosnowiec marsz autyzm 2023

Jutro w Sosnowcu wyruszy Błękitny Marsz

Polmaraton dabrowa gornicza 2

Półmaraton Dąbrowski 2023 już w niedzielę 16 kwietnia

Lato w Czeladzi

Wakacyjna oferta w Czeladzi

Dębowy Maj Festiwal w Dąbrowie Górniczej

Po dwóch latach powraca Dębowy Maj Festiwal

Dg2

Świąteczne ozdoby Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej. Zobacz