W Pałacu Kultury Zagłębia kwiecień pokaże jak codzienność łączy się miłością, tęsknotą i nadzieją

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej zaprasza na kwiecień pełen muzyki i edukacji najmłodszych. Pierwszy miesiąc wiosny z ekologicznym spektaklem i muzycznym połączeniem.

FB/Rozen
Kwiecień w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

3 kwietnia w PKZ Dom Kultury Ząbkowice o godzinie 18:00 w ramach niedzielnych poranków na scenie zobaczymy ekologiczną wersję Kopciuszka.

„Zielony Kopciuszek" przychodzi z misją nauki ekologicznych postaw i dbania o przyrodę wśród najmłodszych. Interaktywne widowisko muzyczne wykonają aktorzy z Teatru Kultureska. Dzięki piosenkom, animacjom i konkurencjom dzieci dowiedzą się m.in. jak segregować odpady. Przedstawienie kierowane jest pociech w wieku od 3 do 11 lat.

Bilety można zakupić na stronie bilety.palac.art.pl oraz w kasach Pałacu Kultury Zagłębia i PKZ Domu Kultury Ząbkowice. Ich koszt to 15 zł.

Codzienność w miłości, tęsknocie i nadziei

Kolejny koncert z cyklu PIWNICA przyniesie dawkę podwójnej muzyki. Na scenie Piwnicy Teatralnej w PKZ w Dąbrowie Górniczej o godzinie 19:00 pojawi się Agata Radziszewska i zespół Rozen.

Agata Radziszewska tworzeniem melodii i tekstów zajęła się już w podstawówce. Przez długi czas swoją muzyczną pasję ukrywała przed światem, ale gdy w końcu ją ujawniła, trafiła do serc wielu osób. Jej piosenki budowane są w oparciu o życie codzienne, dlatego też każdy może w pewnym stopniu utożsamiać się z muzyczną rzeczywistością artystki.

Połączenie ciepłego wokalu z brzmieniem gitary elektrycznej, skrzypiec, wiolonczeli i perkusji, czyli muzyczna wyrazistość zespołu Rozen. Ich utwory powstają w klimacie indie folku i popu. Teksty opowiadają o miłości, tęsknocie i nadziei, tworząc pełne emocji poetyckie historie.

Koszt biletu to 20 zł, a zakupić je można na stronach palac.art.pl lub bilety.palac.art.pl, a także w pałacowej kasie lub dokonać ich rezerwacji pod nr tel. 32 733 88 01.