W Dąbrowie Górniczej policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Ujawniono także sporą ilość amfetaminy

Policja zatrzymała 38-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można było przygotować blisko 6,5 tysięcy porcji dilerskich.

Pixabay
Policjanci znaleźli spore ilości amfetaminy

Kryminalni z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 38-latka, którego podejrzewali o przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. Policjanci przeszukali ponadto pomieszczenia gospodarcze w centrum miasta, gdzie – jak podejrzewali – mogły znajdować się narkotyki. I rzeczywiście, podczas przeszukania znaleźli torbę, w której znajdowała się amfetamina. Z ilości, jaką znaleziono, można było przygotować blisko 6500 działek dilerskich.

Jak informują policjanci, narkotyk został zabezpieczony, po czym trafi do badań, natomiast 38-latek noc spędził w areszcie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie postawiono już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. O dalszym losie 38-latka zdecyduje sąd. Dodajmy, że za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.