Trwają poszukiwania 17-letniej Aleksandry Młynarskiej. Nastolatka może przebywać ze starszym mężczyzną

Zespół ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu prowadzi poszukiwania 17-letniej Aleksandry Młynarskiej, która opuściła swoje miejsce zamieszkania 14 listopada. Nastolatka może przebywać aktualnie ze starszym mężczyzną.

KMP w Sosnowcu
17-letnia Aleksandra Młynarska poszukiwana

Sosnowieccy policjanci informują, że 17-letnia Aleksandra Młynarska opuściła swoje miejsce zamieszkania 14 listopada około godziny 22.

- Z ustaleń wynika, iż może przebywać na terenie Poznania w towarzystwie mężczyzny w wieku około 22 lat o imieniu Aleksander, który zamieszkuje wraz z bratem w wieku 16 lub 17 lat - czytamy w komunikacje KMP w Sosnowcu.

Policjanci dodają, że rodzice mężczyzny mogą przebywać poza granicami kraju.

Cechy charakterystyczne nastolatki

Rysopis: wiek z wyglądu około 17 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 160 centymetrów, włosy ciemny blond długie kręcone.

Opis ubioru: kurtka czarno-różowa z napisem „The North Face”, torebka koloru różowego z napisem „The North Face”, czarna czapka bawełniana z rogami.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu pod numer telefonu 47 852 12 55 lub 47 852 12 00.