Tragiczny wypadek na DK78 w Porębie. Zginęli w nim dwaj kierowcy

Na Drodze Krajowej nr 78 w miejscowości Poręba doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Wskutek zdarzenia śmierć poniosło dwóch kierowców. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin.

Wypadek w Porębie - nie żyją mężczyźni w wieku 43 i 73 lat

W sobotę, 25 marca po godzinie 4.00 na DK78 przy wyjeździe z Poręby w kierunku Siewierza doszło do zderzenia się dwóch samochodów marki Opel. W wypadku zginęli obaj kierowcy pojazdów - mężczyźni w wieku 43 i 73 lat, a 23-letnia pasażerka z obrażeniami trafiła do szpitala w Zawierciu.

Jak poinformował portal Zawiercie112 ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z busem. W wyniku wypadku kierujący osobówką oraz drugi kierowca pojazdu w wieku 43 i 73 lat ponieśli śmierć na miejscu. Mężczyźni pochodzili z powiatu zawierciańskiego.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Ruch odbywał się tam wyznaczonymi objazdami. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać dokładne przyczyny wypadku drogowego.

Uwaga wypadek2

Może Cię zainteresować:

Jak to się mogło stać? Śmiertelny wypadek w czasie holowania samochodu ciężarowego

Autor: Katarzyna Pachelska

18/03/2023