To już 10 edycja akcji weekend za pół ceny w Sosnowcu. Zapisy ruszyły

W Sosnowcu powraca weekend za pół ceny. Do współpracy zaproszone są inne miasta Zagłębia, a przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoją chęć udziału w akcji.

Pixabay
Sosnowiecki weekend za pół ceny

W tym roku mija 10 lat pierwszej akcji weekend z ofertą za pół ceny. Wówczas udział w akcji brały jedynie sosnowieckie lokale gastronomiczne. Z czasem wydarzenie stawało się coraz bardziej popularne i tak w 2015 roku do akcji dołączyły: Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza, w części także Wojkowice.

Powrót po trudnym czasie

Za nami trudne miesiące, także dla przedsiębiorców. Chcemy zachęcić Zagłębiaków, aby wyszli z domu i zapoznali się z ofertą lokalnych firm, która jest ogromna, aby spędzili wolny czas w mieście - mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Sosnowiec zaprasza wszystkich właścicieli lokali gastronomicznych oraz usługodawców na terenie miasta do współpracy. Należy pamiętać, iż każde miasto Zagłębia prowadzi osobne zapisy. W ubiegłych latach do współpracy włączyły się m.in. salony urody, studia fotograficzne, salony kosmetyczne, siłownie, a także miejsca rozrywkowe.

Zgłaszać się można do 23 sierpnia. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w akcji, powinni zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Ten należy przesłać na adres mailowy Centrum Informacji Miejskiej cim@um.sosnowiec.pl lub dostarczyć osobiście (Warszawska 3/20 - Patelnia). Weekend za pół ceny zaplanowano od 9 do 11 września.