Stroik, wianek, bombka? Po trzyletniej przerwie wracają świąteczne warsztaty w Centrum Handlowym Pogoria

W sobotę, 3 grudnia, po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej odbędą się bezpłatne, świąteczne warsztaty z Młodzieżowym Ośrodkiem Pracy Twórczej.

Facebook/ Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
Świąteczne warsztaty w CH Pogoria 2019

Przypomnijmy, że po raz ostatni świąteczne warsztaty w CH Pogoria odbyły się w 2019 roku, ale zarówno tamta edycja, jak i poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Dąbrowy Górniczej. – To jedno z tych wydarzeń, które za każdym razem przyciąga całe pokolenia – od malutkich dzieci po seniorów. Dlatego jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że po trzyletniej przerwie możemy się ponownie spotkać w tym magicznym okresie – mówi Iwona Wilk, dyrektor MOPT.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kolędowania, a także przygotowywania – przy wsparciu wspaniałej i profesjonalnej kadry pedagogicznej z MOPT – rękodzieł, m.in. stroików, wianków czy bombek. A to wszystko w akompaniamencie zapachu szyszek, jodły, pomarańczy oraz cynamonu. Poczujmy wspólnie klimat zbliżających się świąt już w tę sobotę – zachęca Ewelina Nowak-Olszowiec z NEPI Rockcastle, właściciela CH Pogoria.

Świąteczne warsztaty z Młodzieżowym Ośrodkiem Pracy Twórczej w CH Pogoria odbędą się na placu Centralnym, przy infopunkcie, w pobliżu ruchomych schodów. Powstała już świąteczna aranżacja, przy której występować będą artyści – podopieczni MOPT. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 13 i potrwają do godziny 19. Udział jest bezpłatny.