Spotkanie z fotografami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi w ramach projektu „Czym skorupka za młodu nasiąknie..."

Spotkanie z fotografami - Karoliną Będlin i Michałem Szczepańcem - w Miejskiej Bibliotece w Czeladzi. „Czym skorupka za młodu nasiąknie..." to warsztaty z zawodowymi fotografami.

UM Czeladź
Spotkanie z fotografiami w Czeladzi

„Czym skorupka za młodu nasiąknie...", czyli projekt, dzięki któremu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi odbędzie się spotkanie z Karoliną Będlin i Michałem Szczepańcem - zawodowymi fotografami, laureatami wielu nagród i wyróżnień. Wystawy fotografii podróżniczej artystów „Pomiędzy..." można oglądać w Filii nr 2 przy ulicy Nowopogońskiej 227 D-E.

Warsztaty i sesja zdjęciowa

Podczas wydarzenia fotografowie opowiedzą o tajnikach ich pracy, poprowadzą również godzinne warsztaty z podstaw fotografii, na których uczestnicy dowiedzą się m.in. jak robić lepsze zdjęcia telefonem/smartfonem. Wszyscy uczestnicy wezmą udział pamiątkowej sesji portretowej wykonanej przez Karolinę Będlin i Michała. Zdjęcia będą umieszczone w galerii online, skąd będzie je można pobrać.

Projekt odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Rynek Imienia Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Polski 22). Zapisu można dokonać w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. 1 Maja 27) lub telefonicznie (tel. 32 265 10 02 wew. 1).