Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!

Bohaterowie naszej metamorfozy marzyli aby ostatecznie rozprawić się ze zbędnymi kilogramami. Od samego początku wykazywali się ogromną determinacją i zaangażowaniem. Zawsze pozytywnie nastawieni do działania, nigdy nie szukali wymówek, konsekwentnie dążąc do celu. Serdecznie zapraszam do przeczytania wywiadu.

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!

Co się zmieniło w Państwa nawykach żywieniowych?

Pani Daria: Zmieniło się wszystko, uważam to za ogromny plus, bo wcześniej, przed dietą nie sądziłam, że można tak świetnie a zarazem smacznie jeść i przy okazji chudnąć. Dawniej w naszej kuchni gościły dania staropolskie, po których czuliśmy się ciężko. Poza tym wcześniej w życiu nigdy nie piłam wody, odstawiłam wszystkiego napoje gazowane, czuje się zdecydowanie lepiej. Jadłam nieregularnie, śniadanie często było pomijane, obiad był największym posiłkiem, a z kolacją też różnie bywało. Mam wrażenie, że teraz jem więcej, a przy okazji straciłam zbędne kilogramy.
Pan Paweł: Przede wszystkim to, że jem regularnie, kiedy zacząłem o to dbać to widzę ogromną różnicę w moim samopoczuciu, wcześniej jedzenie było ciągle w biegu, często na mieście, nie przywiązywałem do tego wagi. Oczywiście teraz zdarzy mi się zjeść coś innego od czasu do czasu, ale zdecydowanie bardziej smakują mi nowe przepisy.

Czy jest coś czego się Państwo obawiali ?

Pani Daria: Jestem osobą konsekwentą więc wiedziałam, że jeśli coś sobie postanowie to zrobie wszystko, aby ten cel osiągnąć. Martwiłam się jedynie o kwestie gotowania dla całej rodziny, ale nie było z tym najmniejszego problemu, ponieważ Pani dietetyk przygotowywała dla nas przepyszne przepisy i cała rodzina jadła to samo.
Pan Paweł: Myśle, że dużo odegrało w tym to, że byliśmy razem, wspieraliśmy się z żoną, motywowaliśmy, dlatego nie było żadnych obaw, traktuje to jako super pzygodę.

Czy brakowało Państwu czegoś podczas diety?

Pani Daria i Pan Paweł: Nie brakowało nam niczego, wręcz przeciwnie, było super. Nigdy wcześniej nie jedliśmy tak różnorodnych dań, z takimi pysznymi składnikami, nadal korzystamy z przepisów, nawet dzieci jedzą z nami ze smakiem.
Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!

Jak Państwo wspominają pierwsze tygodnie trwania kuracji?

Pani Daria i Pan Paweł: Pierwszy tydzień był trudny, były to jednak spore zmiany, ale ani przez chwile nie czuliśmy sie głodni na diecie, od samego początku byliśmy najedzeni, co nas niesamowicie zaskoczyło, do tej pory odchudzanie kojarzyło nam się gorzej, a nie było żadnych kryzysów.

Czy są Państwo zadowoleni z efektów kuracji?

Pani Daria: Jestem bardzo zadowolona, nie pamiętam już kiedy ostatnio tyle ważyłam, zachęcam wszytskich znajomych aby zadbali o siebie i lepiej się poczuli. Cieszę się, ponieważ bylismy na wakacjach, a masa ciała wciąż się utrzymuje, nie wyobrażam już wrócić do poprzedniego systemu jedzenia.
Pan Paweł: Zdecydowanie, mój kardiolog i lekarz rodzinny nie mogą się nachwalić, badania wyszły super, jestem po zawale, mam cukrzycę, więc dla mnie zmiana żywienia nie wiązała się tylko z odchudzaniem, bardzo zależało mi na zdrowiu. Obecnie po spadku 16 kilogramów nie czuje w ogóle zmęczenia, mam ogromne ilości energii, wcześniej tak nie było. Robie wszystko co w mojej mocy, aby utrzymać efekt i nie popadam w paranoje bo tez zdarzają się wyjazdy, wyjścia, imprezy. Staram się żyć normalnie, ale zdrowe odżywianie jest dla mnie ważne. Poza tym ciągle słysze komplementy od znajomych i rodziny, co dodatkowo napędza do działania.

Co powiedzieliby Państwo osobom, które wahają się przed pójściem do dietetyka?

Pani Daria i Pan Paweł: Zdecydowanie zachęcamy! Najgorzej zrobić pierwszy krok, potem jest tylko lepiej.

Marzą Ci się takie efekty? Nie odkładaj decyzji do jutra, kolejnego tygodnia, poniedziałku, czy co gorsza - do następnych wakacji. Zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem już teraz!

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 881 930 235 lub za pomocą formularza kontaktowego https://dabrowagornicza.projek...

W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:

- analizę składu ciała z omówieniem wyników,
- badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
- poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,
- dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

- Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
- Bez wiążących Cię umów!
- Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania -tłumaczy Pani mgr Kamila Kostanek, dietetyk gabinetu Projekt Zdrowie w Dąbrowie .

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 698 022 004.

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!

https://dabrowagornicza.projektzdrowie.info/

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieDabrowaGornicza

E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul. Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. 881 930 235

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!
Dietetyk mgr Kamila Kostanek
Dietetyk mgr Kamila Kostanek
Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!


czytaj więcej:

Metamorfoza Pani Angelika

Spektakularna metamorfoza! Pani Angelika schudła 13,8 kg!

Projekt Zdrowie Zdjęcie Główne

Znajdź motywację, by schudnąć w wakacje! Darmowe konsultacje

Pani Monika metamorfoza 10 kg

Kolejna piękna metamorfoza z Projekt Zdrowie!

Pani Ania Metamorfoza zdjęcie główne

Niesamowita metamorfoza w Projekt Zdrowie Dąbrowa Górnicza

Dietetyk mgr Kamila Kostanek

Bezpłatna analiza składu ciała z Projekt Zdrowie

Metamorfoza zdjęcie główne

34 kg – tak się chudnie z Gabinetem Projekt Zdrowie!

Dobry Dietetyk zdjęcie główne artykuł 19 04 2022

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie! - 24 kilogramy!